2021-10-28T09:00:00+02:00 Znana wokalistka disco polo w rozpaczy?! 'ludzie przychodzą, ludzie odchodzą', wstrząsający wpis komentuj https://disco-polo.info/uploads/news/znana-wokalistka-disco-polo-w-rozpaczy-ludzie-przychodza-ludzie-odchodza-wstrzasajacy-wpis-komentuja-fanijpg.jpg

Znana wokalistka disco polo w rozpaczy?! 'ludzie przychodzą, ludzie odchodzą', wstrząsający wpis komentują fani.

Redakcja , 28 Październik 2021  09:00
Znana wokalistka disco polo w rozpaczy?! 'ludzie przychodzą, ludzie odchodzą', wstrząsający wpis komentują fani.
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Gwiazda disco polo swój smutny opis uzupełniła zdjęciem, na którym widać jej zatroskany wzrok


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W życiu każdego człowieka zdarzają się trudne momenty związane z utratą lub odejściem kogoś bliskiego, w takim przypadku nie ma znaczenia status społeczny, wtedy bez wyjątku zostajemy sobie równi.

Zobacz również: Kapitalna premiera Pawła Jasionowskiego Masters podobija sieć! NOWOŚĆ 'Wieczór puka do drzwi' zachwyciła internautów!

Osoby znane znajdują się ciągle na świeczniku i mimo że czasem chciałyby trudny czas przeżywać w samotności, nie jest to po prostu możliwe. Wsparcie fanów jest niezwykle ważne i to sprawia, że artyści chętnie pokazują za pomocą wpisów swój stan emocjonalny. Ostatnio w mediach społecznościowych popularnej wokalistki i liderki formacji Red Queen zawrzało.

Reklama

Wiadomo nie od dziś, że Asia Korycka lubi podzielić się z fanami swoimi przemyślenia, co sobie bardzo cenią i chętnie komentują jej posty, jednak tym razem zainteresowanie wzbudziły rozważania na temat straty drugiego człowieka, wokalistka na swoim Instagramie napisała:

„Ludzie przychodzą, ludzie odchodzą. Wiemy o tym, ale za każdym razem gdy się to zdarza jesteśmy zaskoczeni. To jedyna rzecz w naszej egzystencji, której możemy być pewni, ale często łamie nam serce.”

Reklama

Gwiazda opis uzupełniła zdjęciem, na którym widać jej zatroskany wzrok. Właśnie w takich chwilach można się przekonać, jak wiele znaczy wsparcie ukochanych fanów, ponieważ mimo smutnego tonu postu, znalazły się pod nim miłe i podnoszące na duchu komentarze takie jak: „Zmysłowo i przepieknie wyglądasz Asiu”, „Niestety Asiu jak to się mówi takie życie, a po drugie najpiękniejsza”, „Urocza jak zawsze”.

Takie słowa potrafią totalnie rozgonić chmury i sprawić, że dzień stanie się piękniejszy i lepszy!

Zobacz również: Znany gwiazdor disco polo pokazał swoją rodzinę! Sielankowe zdjęcie Przemka Budki - Eratox z cudowną Dede Negrą i dziećmi chwyta za serce!

Reklama

RED QUEEN - Jak kocham to na całego

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: RED QUEEN - Jak kocham to na całego
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Cudowna Elwira Mejk pokazała swoje wdzięki i podzieliła się wyjątkową niespodzianką! Fani zachwyceni!
  2. Twórcy wielkiego hitu disco polo zmieniają styl muzyczny! Co na to fan Kwestii 0.7i?!
  3. Teresa Werner kusi swoim ciałem! Szlagierowa diwa odsłoniła swoje największe wdzięki!
  4. Uwielbiana wokalistka disco polo w trybie pilnym trafiła na stół operacyjny! Fani zdruzgotani! Co z jej zdrowiem i dalszą karierą?!
  5. Agnieszka Drewnicka Exaited pokazała się z dorosłą córką! Fani w szoku! Kobiety wyglądają jak siostry!
  6. Tak mieszka Paweł Dudek - Czadoman! Dom popularnego gwiazdora zapiera dech w piersiach! Artysta ma własną galaktykę!
  7. Po rozstaniu z żoną przyszedł czas na kolejne zmiany! Bartek Dbomb zaskoczył tym internautów!
  8. Paula Karpowicz - Topky zachwyca w Zakopanem! Zobaczcie jak wygląda śliczna gwiazda disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami