2022-07-10T07:15:00+02:00 Znamy wynik walki gwiazdora disco polo w PRIME MMA! Rywalem Skolima był kontrowersyjny Jaś Kapela! | VIDEO Z pewnością sobotni pojedynek Skolim vs Kapela w Gdynia Arena zostanie zapamiętany na bardzo długo https://disco-polo.info/uploads/news/znamy-wynik-walki-gwiazdora-disco-polo-w-prime-mma-rywalem-skolima-byl-kontrowersyjny-jas-kapela-videojpg.jpg

Znamy wynik walki gwiazdora disco polo w PRIME MMA! Rywalem Skolima był kontrowersyjny Jaś Kapela! | VIDEO

Autor: Adam Begier , 10 Lipiec 2022  07:15
Znamy wynik walki gwiazdora disco polo w PRIME MMA! Rywalem Skolima był kontrowersyjny Jaś Kapela! | VIDEO
Źródło zdjęć: instagram.com/madzia_pim/

Z pewnością sobotni pojedynek Skolim vs Kapela w Gdynia Arena zostanie zapamiętany na bardzo długoReklama

Od kilkunastu dobrych tygodni wokół osoby Konrada „Skolima” Skolimowskiego było bardzo głośno nie tylko ze względu na przebój „Wyglądasz idealnie”, którego stan licznika rośnie jak świeże bułeczki i co chwilę odnotowuje nowe przychody (obecnie: 28 mln wyświetleń), ale także za sprawą pojawienia się artysty w oktagonie na gali Prime MMA 2.

Zobacz również: Niezapomniany wieczór w rytmie Disco Polo - Zobacz, jak zespół Effect rozgrzał Warszawę

W sobotni wieczór, 9 lipca 2022 roku, Skolim stanął w oktagonie. Jego przeciwnikiem był poeta i pisarz Jan Kapela. O starciu mężczyzn było bardzo głośno jeszcze długo przed walką. To właśnie wtedy przeciwnik Konrada, Janek groził wokaliście słowami: „Wyjedziesz na noszach jak Ziemek”. Początkowe groźby słowne zamieniły się w finalną walkę na ringu, z której zwycięsko wyszedł Konrad Skolimowski pokonując pisarza w drugiej rundzie.

26-letni muzyk przygotowywał się do walki w pocie czoła, bardzo ciężko trenując pod okiem najlepszych ekspertów. W czasie trwania pierwszej rundy muzyk zastosował gilotynę, dzięki której obezwładnił Janka. Pułapka jednak nie trwała długo, bowiem Kapela uwolnił się z tego chwytu i dosiadł Skolima. Pierwszy etap był na tyle wyczerpujący dla Jana Kapeli, że w drugiej praktycznie niemalże słaniał się na nogach i wyglądał tak, jakby nie miał siły dokończyć tej walki. Skolimowski wykorzystał moment i zaczął obijać rywala z góry serią ciosów, wskutek czego sędzia przerwał pojedynek ze względu na stan zdrowia pisarza. Tym samym starcie wygrał Skolim poprzez techniczny nokaut.

Reklama

Z pewnością sobotni pojedynek Skolim vs Kapela w Gdynia Arena zostanie zapamiętany na bardzo długo. Groźby słowne skierowane w stronę Konrada Skolimowskiego okazały się błędne i zupełnie odwróciły bieg zdarzeń. Ring zweryfikował umiejętności mężczyzn i sam zadecydował o tym, kto jest nad wyraz silniejszy.

W imieniu redakcji disco-polo.info serdecznie z całego serca gratulujemy zwycięstwa Konradowi i życzymy kolejnych (o ile do takich starć dojdzie) sukcesów na ringu.

A Wy, drodzy czytelnicy, komu kibicowaliście? Podzielcie się swoimi przemyśleniami na temat sobotniej walki. Sekcja komentarzy jest do Waszej dyspozycji.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. „Balet” - Nowa klubowa odsłona hitu Geska!
  2. Nowa Klubowa Odsłona Hitu Classic: „To nie przyjaźń tylko miłość”! To czyste szaleństwo!
  3. Małgosia Główka w ognistej czerwieni! Zaskakująca metamorfoza gwiazdy disco polo
  4. Odrodzenie hitu Disco Polo! Nicki Queen - To nie ja (Beemwunia)
  5. Szpilki zapraszają na taneczną nowość: 'Twój Koniec' - Nie przegap premiery!
  6. Kiedy jest disco polo w Ostródzie?
  7. Nowa gwiazda disco polo: Suesto i jego gorąca premiera „Pamiętaj skarbie”
  8. Mamy przedpremierę! Kolejny raz Von Prais ma zamiar zaskoczyć swoim teledyskiem!! Disco polo i Azja! TO będzie strzał w dziesiątkę!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie