Reklama


Reklama

Znakomita klubowa premiera od Maczo! Posłuchajcie nowości!

2019-03-07T10:30:00+01:00 Znakomita klubowa premiera od Maczo! Posłuchajcie nowości! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/03/znakomita-klubowa-premiera-od-maczo-posluchajcie-nowosci-1551634759.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

To będzie nowy hit disco polo?!

Reklama

Maciej Kuśmierz znany jako Maczo słynie z niebywale skocznych i pełnych optymizmu utworów. Jego kawałki bez wątpienia napędzają do życia.

Swoim udziałem w programie telewizyjnym "Wyspa przetrwania" pokazał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, a bariery są tylko i wyłącznie w naszych głowach i należy je pokonywać, by móc żyć z całych sił i cieszyć się z najmniejszych rzeczy jakie nam się przytrafiają. Jednocześnie okazuje się, że waleczny i nieustraszony Maczo ma w sobie pierwiastek romantyka, który czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym i zarazem tajemniczym artystą.

Zobacz również: Ślub w pandemii! Gwiazdor disco polo i jego żona pokazali jak wyglądał ich najważniejszy dzień!

Bezapelacyjnie drzwi do wielkiej kariery w świecie disco polo zapewniła mu piosenka "Marylin Monroe", do której teledysk przyciągnął miliony internautów. Kawałek był grany w największych rozgłośniach radiowych, gdzie blond królowa szczytowała na listach wakacyjnych przebojów. Aczkolwiek tym razem jeden z niepodważalnych mistrzów klubowych brzmień, jakim jest Dj Sequence- zainteresował się Maciejem Kuśmierzem i jego najnowszą propozycją "Wieczna chemia".

W nieco odświeżonej wersji w ostatnim czasie trafił do sieci remix piosenki, która ma dość wyjątkowe przesłanie. Jak Wam się podoba taka wersja tego sympatycznego utworu?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Odważne selfie Magdy Narożnej wywołało gorącą dyskusję w sieci!
  2. Gwiazda disco polo z tytułem! Znana wokalistka dokonała czegoś niezwykłego!
  3. Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.