2019-03-07T10:30:00+01:00 Znakomita klubowa premiera od Maczo! Posłuchajcie nowości! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/03/znakomita-klubowa-premiera-od-maczo-posluchajcie-nowosci-1551634759.jpg

Znakomita klubowa premiera od Maczo! Posłuchajcie nowości!

Redakcja , 07 Marzec 2019  10:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Znakomita klubowa premiera od Maczo! Posłuchajcie nowości!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

To będzie nowy hit disco polo?!

Reklama

Maciej Kuśmierz znany jako Maczo słynie z niebywale skocznych i pełnych optymizmu utworów. Jego kawałki bez wątpienia napędzają do życia.

Swoim udziałem w programie telewizyjnym "Wyspa przetrwania" pokazał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, a bariery są tylko i wyłącznie w naszych głowach i należy je pokonywać, by móc żyć z całych sił i cieszyć się z najmniejszych rzeczy jakie nam się przytrafiają. Jednocześnie okazuje się, że waleczny i nieustraszony Maczo ma w sobie pierwiastek romantyka, który czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym i zarazem tajemniczym artystą.

Zobacz również: Jesienna składanka najnowszych hitów disco polo trafiła do sieci! To prawdziwy muzyczny 'biały kruk'!

Bezapelacyjnie drzwi do wielkiej kariery w świecie disco polo zapewniła mu piosenka "Marylin Monroe", do której teledysk przyciągnął miliony internautów. Kawałek był grany w największych rozgłośniach radiowych, gdzie blond królowa szczytowała na listach wakacyjnych przebojów. Aczkolwiek tym razem jeden z niepodważalnych mistrzów klubowych brzmień, jakim jest Dj Sequence- zainteresował się Maciejem Kuśmierzem i jego najnowszą propozycją "Wieczna chemia".

W nieco odświeżonej wersji w ostatnim czasie trafił do sieci remix piosenki, która ma dość wyjątkowe przesłanie. Jak Wam się podoba taka wersja tego sympatycznego utworu?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!
  2. Znana wokalistka disco polo poszła na całość! Premierowa produkcja Moniki Chwajoł aż kipi namiętnością!
  3. Marcin Miller – Boys przerobił wielki przebój! Co na to fani?! Lawina komentarzy pod nowością!
  4. Marcin Miller okrzyknięty bohaterem! Gwiazdor disco polo dołączył do walki o życie osób walczących z nowotworem!
  5. Znana wokalistka disco polo przyłapana w klinice piękności?! Gwiazda poddała się popularnemu zabiegowi!
  6. Ich piosenki powodują łzy! Grupa Vivat z kolejną nowość! Fani disco polo wzruszeni!
  7. Magda Narożna - Piękni i Młodzi na ustach wszystkich. Obłędna metamorfoza gwiazdy disco polo podbija internet!
  8. Gorąca premiera prosto z gór! Uwielbiany gwiazdor zaskakuje nowym brzmieniem! Posłuchajcie nowości od Pawła Gołeckiego!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami