Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-14T10:43:00+01:00 Znacie hit 'Ale Ale Aleksandra'? Jej twórca nagrał duet z Aleksandrą Lipińską. Nowość podbija internet? https://disco-polo.info/uploads/news/znacie-hit-ale-ale-aleksandra-jej-tworca-nagral-duet-z-aleksandra-lipinska-nowosc-podbija-internetjpg.jpg
Reklama

Znacie hit 'Ale Ale Aleksandra'? Jej twórca nagrał duet z Aleksandrą Lipińską. Nowość podbija internet?

Redakcja , 14 Luty 2021  10:43
Znacie hit 'Ale Ale Aleksandra'? Jej twórca nagrał duet z Aleksandrą Lipińską. Nowość podbija internet?
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Andrzej Marcysiak, znany w branży jako Andre oraz Aleksandra Lipińska, występująca jako Chilli, udostępnili utwór pt. "Czy kiedyś Cię znajdę"

Reklama

Tworcy disco polo z szaloną częstotliwością udostępniają w sieci znakomite nowości. Każdy utwór, który pojawia się w przestrzeni publicznej, budzi podziw słuchaczy i wręcz wymusza chwalebne opinie.

Zobacz również: Hit disco polo sprzed lat powrócił w nowej wersji! Czy to wykonanie stanie się nowym przebojem muzyki tanecznej?

Artyści przyzwyczaili nas do wysokiej jakości i nie mają zamiaru schodzić z tego pułapu nawet na chwilę. Kolejna nowość przywędrowała do najpopularniejszego serwisu muzycznego, dając słuchaczom potężną dawkę znakomitego brzmienia. Andrzej Marcysiak, znany w branży jako Andre oraz Aleksandra Lipińska, występująca jako Chilli, udostępnili utwór pt. "Czy kiedyś Cię znajdę".

Piosenka jest znakomitą propozycją dla zwolenników żywiołowych i bardzo energicznych kawałków. Instrumental wprawia nogi w nawet mimowolny ruch. Świetny i znakomicie odśpiewany tekst, dodaje kolejnych plusów udostępnionej produkcji. Nie ma wątpliwości, że utwór będzie rozpalał parkiety w sezonie 2021. Publikacja pojawiła się w wersji audio, ale wierzymy, że przy rozwoju jej popularności, wspaniały duet zdecyduje się na realizację klipu. Posłuchajcie i dajcie znać, jak Wam się podoba.

Zobacz również: Dawid Narożny zachwycił fanów! Genialnie wykonanie pokazuje jego prawdziwe oblicze!

Reklama
Zobacz teledysk: ANDRE & CHILLI - CZY KIEDYŚ CIĘ ZNAJDĘ
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczna gwiazda disco polo w zmysłowej bieliźnie świętuje urodziny. Artystka czuje się wyśmienicie!
  2. Mocna i niezwykle dynamiczna premiera disco polo! Grupa News przeskoczy konkurencję!
  3. Gwiazda disco polo pozuje bez spodni! Wpadka, czy umyślne kuszenie? Widok jest oszałamiający!
  4. Fani zbierają szczęki z podłogi! Kuszące i piękne nogi gwiazdy disco polo przepustką do kariery?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej