Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-02-14T21:31:00+01:00 Zmysłowa i kusząca wokalistka disco polo oczarowała fanów! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/02/zmyslowa-i-kuszaca-wokalistka-disco-polo-oczarowala-fanow-1550161076.jpg
Reklama

Zmysłowa i kusząca wokalistka disco polo oczarowała fanów!

Redakcja , 14 Luty 2019  21:31
Zmysłowa i kusząca wokalistka disco polo oczarowała fanów!
Źródło zdjęć: Instagram - Red Queen
Reklama

Wokalistka disco polo wygląda przepięknie!

Reklama

Nie ma jazdy bez gwiazdy. Czyżby koniec wielkiej i ognistej miłości w życiu prywatnym? Wokalistka znanego zespołu Red Queen, Asia Korycka - wczoraj opublikowała na swoim prywatnym koncie na Instagramie wpis z zapytaniem:

Środa czyli środek tygodnia  to już do weekendu bliżej niż dalej Jutro walentynki  macie je z kim spędzić czy walicie drinki?

Zobacz również: Gwiazdor disco polo trafił do więzienia?! Widok zza krat jest przerażający!

Zdjęcie, jakie zostało opublikowane pod wpisem na pewno spodobało się znacznej części męskich użytkowników Instagrama, którzy obserwują artystkę. Asia wyszła wyjątkowo zmysłowo i kusząco.

Pozostaje pytanie co z miłością? Może to nie przypadek i zbieg okoliczności, że przed świętem zakochanych wokalistka nagrała wspólnie z formacją After Party, której liderem jest Patryk Pegza - utwór, który jak sam tytuł narzuca „Zagubieni” opowiada o zagubionych sercach, które pragną miłości na nowo, a jednak jak za starych dobrych lat.

Wokalistka disco polo z nadzieją wspomina - Może jeszcze uda się nam. Myślicie, że wokalistka będzie dziś walić drinki? Co by się nie działo, pamiętajcie że miłość należy okazywać drugiemu człowiekowi nie tylko pod publikę i od święta. Właśnie niespodziewane upominki cieszą najbardziej, a drobne gesty wyrażają niekiedy więcej, niż tysiąc słów i setki róż. To się nie zdarza, żeby cokolwiek było tak, jak kiedyś. Więc nie marnujcie czasu na mało - znaczące chwile, bo to poczeka, czas nie wróci, a miłość ucieka.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. To będzie prawdziwa bomba! Soleo zapowiedział kolejną nowość!
  2. Gwiazdor disco polo trafił do więzienia?! Widok zza krat jest przerażający!
  3. To najpiękniejsza kobieta ze świata disco polo?! Angelika Żmijewska z Top Girls zachwyca swoim cudownym ciałem i stylizacjami!
  4. Magda Narożna niczym różowa landrynka! Znakomita stylizacja gwiazdy disco polo hitem internetu?!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej