Reklama
Polecamy


Reklama

Zmysłowa i kusząca wokalistka disco polo oczarowała fanów!

2019-02-14T21:31:00+01:00 Zmysłowa i kusząca wokalistka disco polo oczarowała fanów! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/02/zmyslowa-i-kuszaca-wokalistka-disco-polo-oczarowala-fanow-1550161076.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Instagram - Red Queen
Reklama


Życie gwiazd

Wokalistka disco polo wygląda przepięknie!

Reklama

Nie ma jazdy bez gwiazdy. Czyżby koniec wielkiej i ognistej miłości w życiu prywatnym? Wokalistka znanego zespołu Red Queen, Asia Korycka - wczoraj opublikowała na swoim prywatnym koncie na Instagramie wpis z zapytaniem:

Środa czyli środek tygodnia  to już do weekendu bliżej niż dalej Jutro walentynki  macie je z kim spędzić czy walicie drinki?

Zobacz również: Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!

Zdjęcie, jakie zostało opublikowane pod wpisem na pewno spodobało się znacznej części męskich użytkowników Instagrama, którzy obserwują artystkę. Asia wyszła wyjątkowo zmysłowo i kusząco.

Pozostaje pytanie co z miłością? Może to nie przypadek i zbieg okoliczności, że przed świętem zakochanych wokalistka nagrała wspólnie z formacją After Party, której liderem jest Patryk Pegza - utwór, który jak sam tytuł narzuca „Zagubieni” opowiada o zagubionych sercach, które pragną miłości na nowo, a jednak jak za starych dobrych lat.

Wokalistka disco polo z nadzieją wspomina - Może jeszcze uda się nam. Myślicie, że wokalistka będzie dziś walić drinki? Co by się nie działo, pamiętajcie że miłość należy okazywać drugiemu człowiekowi nie tylko pod publikę i od święta. Właśnie niespodziewane upominki cieszą najbardziej, a drobne gesty wyrażają niekiedy więcej, niż tysiąc słów i setki róż. To się nie zdarza, żeby cokolwiek było tak, jak kiedyś. Więc nie marnujcie czasu na mało - znaczące chwile, bo to poczeka, czas nie wróci, a miłość ucieka.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!
  2. Gwiazda disco polo w ubraniach po rodzicach i torebce prababci! Wokalistka kradnie show!
  3. Dawid Narożny w muzycznym duecie ze swoją partnerką Joanną? Artysta podał zaskakujące informacje.


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.