Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-02T18:25:00+01:00 Zjawiskowa modelka u boku Marcina Millera. Gwiazdor disco polo wygląda na szczęśliwego! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/zjawiskowa-modelka-u-boku-marcina-millera-gwiazdor-disco-polo-w-zaskakujacej-stylizacji-1606750585.jpg
Reklama

Zjawiskowa modelka u boku Marcina Millera. Gwiazdor disco polo wygląda na szczęśliwego!

Redakcja , 02 Grudzień 2020  18:25
Zjawiskowa modelka u boku Marcina Millera. Gwiazdor disco polo wygląda na szczęśliwego!
Źródło zdjęć: FaceBook - Patrycja Wojtczak
Reklama

Piękna niczym Salma Hayek aktorka i Marcin Miller,jako przystojny El Mariachi -ten duet zapowiada najbardziej taneczne Desperado w historii disco polo

Reklama

Nie jest tajemnicą, że artyści disco polo, zapraszają do projektów muzycznych wiele osób. Kompozytorzy, realizatorzy teledysku, specjaliści od masteringu, czy aktorzy i modelki.

Zobacz również: Pierwszy artysta disco polo zaszczepił się przeciwko COVID-19! W sieci zawrzało!

Aby widz mógł ujrzeć gotowy utwór wraz z klipem, do pracy musi się zabrać sztab osób, którzy są fachowcami w swojej dziedzinie. Dla wzrokowców, najważniejszy jest wizualny kształt produkcji, a za ten bez wątpienia odpowiadają zjawiskowe modelki. Marcin Miller, to artysta, który ma doskonałą świadomość potrzeb muzycznego rynku.

Być może właśnie dlatego, do najnowszej produkcji zatrudnił piękną i niezwykle seksowną Patrycję Wojtczak. Gwiazda uświetni swoim seksapilem i urokiem najnowszy teledysk imperatora disco polo. Do sieci trafiło wyjątkowe zdjęcie, na którym modelka pozuje wraz z Marcinem wystylizowanym na obywatela Meksyku.

Spektakularne sombrero i charakterystyczna dla kraju z Ameryki Południowej narzuta, które przywdział lider grupy Boys, wskazują na nowy kierunek twórczości zespołu. Takich klimatów jeszcze w utworach formacji nie było.

Piękna niczym Salma Hayek aktorka i Marcin Miller, jako przystojny El Mariachi - ten duet zapowiada najbardziej taneczne Desperado w historii disco polo.

Nie możemy się doczekać.

Zobacz również: Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Marilyn Monroe i James Bond w produkcji disco polo! Nowość podbije rynek muzyczny?!
  2. Wokalista disco polo z okazji wyjątkowego jubileuszu dziękuje fanom! Godne podsumowanie działalności
  3. Nieziemska gwiazda disco polo odsłoniła ponętny dekolt! Imponujące kadry podbijają sieć!
  4. Gwiazdor disco polo stworzył wyjątkowe gadżety dla fanów, które rozchodzą się jak świeże bułeczki!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej