2023-02-09T16:30:00+01:00 Zespół Szpilki pracuje nad nowością disco polo. Data premiery zależna od fanów?! Uwielbiane wokalistki disco polo zdradziły, że pracują już nad nową produkcją! Premiera ma się odbyć lada dzień https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-szpilki-pracuje-nad-nowoscia-data-premiery-zalezna-od-fanowjpg.jpg Disco-Polo.info

Zespół Szpilki pracuje nad nowością disco polo. Data premiery zależna od fanów?!


Autor: Goliat, 09 Luty 2023  16:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Uwielbiane wokalistki disco polo zdradziły, że pracują już nad nową produkcją! Premiera ma się odbyć lada dzień

Zespół Szpilki pracuje nad nowością disco polo. Data premiery zależna od fanów?!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Zespół Dziewczyny znów na językach! Tak pikantnie jeszcze nie było?!
  2. PREMIERA Tede, Skolim i Stachursky łączą siły w hicie „Lato w Polsce”! To będzie hit tego roku?!
  3. Super duet na scenie! Dawid Narożny i żona poruszyli fanów utworem „Przytul mnie jak dawniej”
Reklama

    Niezwykle piękne i utalentowane wokalistki ogłosiły, że pracują nad nowym utworem.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Gorąca premiera: Big Party prezentuje „Tylko Ciebie dziś chcę”

    Na rynku muzycznym pojawiły się niedawno i już ich ciężka praca została doceniona. Milena, Klaudia i Marlena  tworzą zespół Szpilki. Ich debiutancki numer pt. „Zaczaruję” od dnia premiery w serwisie YouTube został odtworzony ponad 9 mln razy a także otrzymał status złotej płyty. Wokalistki pracowały na to ponad dwa lata, lecz opłaciło się. Bieżący rok zdecydowanie dobrze rozpoczął się dla artystek.

    PREMIERA NOWEGO UTWORU ZESPOŁU SZPILKI ZALEŻNA OD FANÓW?

    Reklama

    Status złotej płyty to bardzo dobre osiągnięcie. W pewnym stopniu nagroda ta jest zasługą fanów, którzy przyczynili się do sukcesu zespołu Szpilki. Dziewczyny jednak nie zwalniają tempa i właśnie ukończyły prace w studio nad nowym utworem, a niebawem wchodzą na plan teledysku.

    Milena, Klaudia oraz Marlena poinformowały internautów, że trwają przygotowania do kręcenia nowego klipu, którego premiera – według słów wokalistek – ma odbyć się jeszcze w lutym. Co ciekawe, piosenkarki zapytały internautów kiedy dokładnie chcą, aby odbyła się premiera nowego singla. Propozycje podane przez fanów są bardzo rozbieżne, ponieważ sięgają nawet kolejnego miesiąca. Wśród propozycji przewijają się takie daty jak: 14 lutego, 28 lutego, 5 marca, 11 marca.

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Eros zachwyca nowością! „Chcę tylko Ciebie” podbija serca fanów disco polo

    Czy to oznacza, że premiera zależna jest od fanów i być może któryś z internautów idealnie „wstrzelił się” w podaną przez siebie datę? Tego obecnie nie wiemy, jak również tego jaki tytuł będzie nosiła najnowsza produkcja, ponieważ zespół trzyma to w ścisłej tajemnicy. Nie zmienia to faktu, że zespół Szpilki szykuje piosenkę, która przyniesie ogrom szczęścia i radości.

    Czekacie?

    Reklama

    SZPILKI – Chyba nie myślisz

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk
    Źródło Disco-Polo.info
    Data publikacji: 09 Luty 2023  16:30

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. „To nie przyjaźń tylko miłość” wraca w nowej wersji. Zespół Demeters sięgnął po kultowy przebój disco polo
    2. Daria i Pancio z „Subzero” trafiają w dziesiątkę – ten numer zaskoczył fanów disco polo
    3. Impuls z nowością „Słodkie usta”! Fani disco polo nie będą zawiedzeni
    4. Oskaro zachwycił publiczność w Opolu piosenką „Tak pragnę Cię” – wyjątkowe wykonanie na żywo
    5. Agassja zaskoczyła nową wersją „Mandacika” – kobiecy wokal i skrzypce zmieniły brzmienie hitu
    6. Zespół Megam powraca z nowością „Zawiruje mój świat”! Fani disco polo mogą szykować się na taneczny hit
    7. Nowość zespołu Dejw: „Grom” z udziałem żony Dawida Kuleszy już dostępna w sieci
    8. „Natalka” od zespołu Kogiel Mogiel to premiera, która idealnie wpisuje się w klimat lata 2025
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły