2024-03-05T16:59:00+01:00 Zespół Quest prezentuje nowość 'Level wyżej'! Premiera "Level wyżej" od Questa! Zaskakujący zwrot w disco polo, połączenie młodzieżowego brzmienia i tradycyjnego śpiewu na głosy. Nie przegap 8 marca https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-quest-prezentuje-nowosc-level-wyzejjpg.jpg Disco-Polo.info

Zespół Quest prezentuje nowość 'Level wyżej'!


Premiera "Level wyżej" od Questa! Zaskakujący zwrot w disco polo, połączenie młodzieżowego brzmienia i tradycyjnego śpiewu na głosy. Nie przegap 8 marca

Autor: Adam Begier, 05 Marzec 2024  16:59
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Zespół Quest prezentuje nowość 'Level wyżej'!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Oskaro prezentuje nowość: "Baila" - Latino w rytmach disco polo! Zobacz jako pierwszy!
 2. Gwiazda disco polo Justyna Lubas zaśpiewała na własnym weselu! Co za występ! Zobacz, jak Panna Młoda skradła show! VIDEO
 3. Disco polo znika z TVP?! To definitywny koniec uwielbianego programu w telewizji publicznej!
Reklama

Zespół Quest, znany miłośnikom disco polo, zapowiada wielką premierę swojego najnowszego utworu "Level wyżej", której uroczysty start przypada na wyjątkowy dzień – 8 marca, czyli Międzynarodowy Dzień Kobiet. Ten wybór daty nie jest przypadkowy i z pewnością dodaje uroku zapowiadanemu wydarzeniu.

"Level wyżej" stanowi odważny krok dla zespołu, który postanowił odejść nieco od swojej dotychczasowej ścieżki muzycznej. Quest, nie zapominając o swoich korzeniach i tym, co w disco polo najlepsze, stawia na świeżość i innowacyjność. Utwór charakteryzuje się nowoczesnym brzmieniem oraz oryginalnym tekstem, który ma przemówić do młodszego pokolenia słuchaczy.

Co ciekawe, mimo wprowadzenia nowych elementów, zespół zachował to, co w ich muzyce było zawsze rozpoznawalne - charyzmatyczne śpiewanie na głosy w stylu boysbandowym. Jest to element, który fanów Questu z pewnością ucieszy i pozwoli poczuć ducha tradycji, jednak w nowym, świeżym wydaniu.

Ten najnowszy projekt Questu to dowód na to, że disco polo jest gatunkiem muzyki, który dynamicznie się rozwija i nie boi się eksperymentów. "Level wyżej" pokazuje, że nawet zespoły z długoletnim doświadczeniem na scenie, jak Quest, potrafią się odnaleźć w nowych trendach i zaskoczyć swoich fanów.

Nie ulega wątpliwości, że premiera "Level wyżej" jest z niecierpliwością oczekiwana przez fanów zespołu oraz miłośników gatunku. Może ona również przyciągnąć nową publiczność, zainteresowaną świeżym spojrzeniem na disco polo. To, co Quest proponuje w swoim najnowszym kawałku, to nie tylko kontynuacja ich dotychczasowej drogi, ale przede wszystkim odważne spojrzenie w przyszłość muzyki tanecznej.

Zobacz również: "Szła dzieweczka" w wykonaniu Playboys: Hit, który podbił serce publiczności

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
BOSKY - Ta Jedyna

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Najlepsi w branży?! Grupa Classic i MEGA PREMIERA: "Dla ciebie mój świat"! To nowy HIT 2024?!
 2. Polsat Hit Festiwal 2024 już 24 i 25 maja w Sopocie! Kto wystąpi? Na scenie m.in. Skolim!
 3. Skolim gwiazdą na Polsat Hit Festiwal: Gorączka Muzyki Latino w Polsce "Przygotowuję coś specjalnego"
 4. Festyn rodzinny z Boys w Lipinach! Bezpłatny koncert i zabawa
 5. SZOK! Cały Sopot śpiewa hit disco polo grupy Classic! VIDEO podbija internet
 6. Najpopularniejsze teledyski Maj 2024: Sprawdź, co aktualnie rządzi listą przebojów disco polo!
 7. Nowa klubowa wersja hitowej piosenki "Ze wsi dziewczyna" od Daj To Głośniej trafiła właśnie do sieci! Nowy HIT?!
 8. Są ikonami disco polo?! Top Girls podbijają serca fanów: Zobacz, jak "Co w sercu masz" brzmi na żywo | VIDEO

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie