Reklama


Reklama

Zespół Mig skradł show podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Żywcu! Gwiazdy disco polo są w znakomitej formie!

2020-07-21T13:30:00+02:00 Zespół Mig skradł show podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Żywcu! Gwiazdy disco polo są w znakomitej formie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/zespol-disco-polo-porwal-do-zabawy-cala-publicznosc-doskonaly-wystep-formacji-mig-1595194920.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: http://instagram.com/zespolmig/
Reklama


Ogólna

Słynne rodzeństwo, swoją charyzmą, niezwykłą energią i przede wszystkim dwoma wielkimi przebojami („Wymarzona”, „Lalunia”)

Reklama

Największe gwiazdy disco polo, oprócz tworzenia wspaniałych i docenianych przez publiczność hitów, posiadły niezwykłą umiejętność rozbawienia każdej publiczności.

Zobacz również: Padła rekordowa suma w disco polo! Ten zespół stanowi o sile branży.

Kiedy na scenie pojawia się topowy przedstawiciel muzyki tanecznej, u fanów pojawiają się ciarki na całym ciele, a chęć energicznego uczestnictwa w koncercie jest tak ogromna, że nic nie jest w stanie jej powstrzymać. Idealny przykład takiego zjawiska, mieliśmy okazję oglądać przy okazji występu zespołu Mig podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki w Żywcu.

Słynne rodzeństwo, swoją charyzmą, niezwykłą energią i przede wszystkim dwoma wielkimi przebojami („Wymarzona”, „Lalunia”) zabrało widzów zgromadzonych w żywieckim amfiteatrze oraz przed telewizorami w ponad wyobrażalny wymiar tanecznej zabawy. Oglądający na żywo ruszyli do tańca i z całą mocą śpiewali utwory wykonane przez formację Mig.

Twórcy „Wymarzonej” słyną z doskonałego prowadzenia swoich koncertów, zatem ich doskonały występ nie jest żadnym zaskoczeniem. Na uwagę zasługuje jedynie fakt, że rodzina Gwiazdowskich pozostaje w znakomitej, koncertowej formie.

Kto oglądał Wakacyjną Trasę Dwójki w Żywcu?

Zobacz również: Czołowi artyści disco polo w jednej produkcji? Brzmi jak science fiction, ale to staje się faktem...

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller odniósł się do afery związanej z zespołem Bayer Full! Padły mocne słowa!
  2. Skandal na weselu?! Klawiszowiec zażądał od gwiazdora disco polo pieniędzy!
  3. Czadoman publicznie wykonał test na Covid-19. Wynik nie pozostawia złudzeń. Artysta chciał odwiedzić mamę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.