Reklama


Reklama

Zespół Masters i „Takie serce” w odświeżonej wersji

2019-10-03T12:46:00+02:00 Zespół Masters i „Takie serce” w odświeżonej wersji https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/zespol-masters-i-takie-serce-w-odswiezonej-wersji-1569705001.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Trzeba przyznać, że odświeżona wersja brzmi doskonale i jest jeszcze bardziej porywcza.

Reklama

Przebój od zespołu Masters doczekał się remixu. Kawałek wzbudził zainteresowanie u Dance 2 Disco. Zobaczcie jak teraz brzmi „Takie serce”. Będzie hit na zimowe imprezy w klubach!

Zobacz również: Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!

Chyba nikogo nie zdziwi, że utwory disco polo cieszą się sporym zainteresowaniem wśród DJ-ów, którzy bardzo często decydują się na odświeżenie największych przebojów.

Niedawno zaszczyt sięgnął Pawła Jasionowskiego z formacji Masters. Grupa jest doskonale wszystkim znana między innymi z takich przebojów, jak „Szukam dziewczyny” , „Portret na niebie” , „To jest miłość” czy też „Ciebie mi trzeba”. Ostatnio ich najnowszym utworem zatytułowanym „Takie serce” zainteresowali się Dance 2 Disco. Nic dziwnego.

W końcu piosenka swego czasu była jedną z częściej granych w największych rozgłośniach radiowych. Ponadto teledysk do utworu został już wyświetlony ponad 2 miliony razy w serwisie YouTube na oficjalnym kanale zespołu Masters.

Trzeba przyznać, że odświeżona wersja brzmi doskonale i jest jeszcze bardziej porywcza. Myślicie, że podbije klubowe parkiety?

Zobacz również: Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!

Potencjał jest ogromny.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo obawia się aresztu! Wszystko przez brawurową jazdę samochodem?!
  2. Zespół Soleo stworzył taneczny hit! Ten utwór na długo zapadnie w waszej pamięci!
  3. To już pewne! Magda Narożna chwali się swoją wielką radością! Gwiazda jest przeszczęśliwa!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.