2021-10-31T13:07:00+01:00 Zespół Imperium zrobił fanom ogromną niespodziankę! Popularny klasyk gatunku disco polo pod tytułem 'Pie https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-imperium-zrobil-fanom-ogromna-niespodzianke-popularny-klasyk-gatunku-disco-polo-pod-tytulem-pierwsza-milosc-w-nowej-odslonie-pojawil-sie-w-siecipng.png

Zespół Imperium zrobił fanom ogromną niespodziankę! Popularny klasyk gatunku disco polo pod tytułem 'Pierwsza miłość' pojawił się w nowej wersji!

Redakcja , 31 Październik 2021  13:07
Zespół Imperium zrobił fanom ogromną niespodziankę! Popularny klasyk gatunku disco polo pod tytułem 'Pierwsza miłość' pojawił się w nowej wersji!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

„Pięknie zaśpiewane, dojrzale, sentymentalnie” fani nie szczędzą komplementów w kierunku zespołu Imperium


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Każda formacja disco polo marzy o wielkiej karierze i popularności, jednak tylko nielicznym udaje się stworzyć hity, które są ponadczasowe! Z pewnością do grona nieśmiertelnych zespołów można zaliczyć formację Imperium, która swoją działalność artystyczną rozpoczęła jeszcze w latach 90. i trwa ona po dziś dzień.

Zobacz również: Kuba Urbański - Playboys świętuje narodziny dziecka! Gwiazdor disco polo opija 'Pępkowe'!

Jak to w zespołach bywa, nie zawsze pierwotny skład funkcjonuje ze sobą przez całą karierę, są powroty jak i odejścia na stałe, obecnie grupa składa się z Mirosława Krysztopy, a także Ireneusza Korolczuka. W ostatnim czasie w branży disco polo panuje moda na lata 90., do tamtego okresu powracają zarówno młode zespoły disco, jak i te które na rynku istnieją od ponad dwudziestu lat.

Reklama

Chwilę temu do sieci trafiła nowinka od formacji Imperium! Odświeżony utwór pod tytułem „Pierwsza miłość” wywołał ogromną radość wśród słuchaczy pochodzących z wielu pokoleń! Formacja od zawsze słynęła z wielkiego talentu i przede wszystkim z tego, że w latach 90. swoje utwory grali na żywo, co zostało niezwykle docenione przez wielbicieli muzyki tanecznej.

Kompozycja „Pierwsza miłość” w zawrotnym tempie zbiera zarówno wyświetlenia, jak i piękne komentarze

 „Fajnie odświeżony klasyk gatunku”,

„Pięknie zaśpiewane, dojrzale, sentymentalnie”,

„Chce więcej odświeżonych utworów”, „(…) Uwielbiam ten teledysk”,

„Imperium wasze piosenki to same hiciory”.

Reklama

Ciepłych słów w stronę formacji nie ma końca, trudno się dziwić ponieważ, Mirek i Irek w swoją twórczość artystyczną wkładają duszę i serce, co procentuje w postaci sukcesów muzycznych! Zapraszamy do posłuchania jednego z największych hitów formacji Imperium w nowej, współczesnej wersji!

Zobacz również: Co się stało! Miała być wokalistką znanego zespołu disco polo?! Stało się inaczej! Wokalistka postawiła na solową karierę!

Reklama

Imperium - Pierwsza Miłość

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Imperium - Pierwsza Miłość
PolecamyValdi - Białe to białe do

Reklama
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Popularna wokalistka disco polo zszokowała wszystkich stylizacją! To co ma na głowie wzbudza największe zainteresowanie!
  2. Piękni i Młodzi zaskakują nową akcją! Fani wysyłają gwiazdom disco polo wielkie wsparcie!
  3. Cudownie piękna i uwielbiana wokalistka disco polo znowu się zakochała?! Wymowne zdjęcie nie pozostawia wątpliwości!
  4. Muzyczna ofensywa gwiazdora disco polo! Kamil - Extazy zdradził ambitne plany na przyszłość!
  5. Gwiazdor disco polo podzielił się radością w sieci! Marcin Miller BOYS otrzymał wyjątkowy dowód sympatii!
  6. Boginie disco polo?! Cztery urocze wokalistki zapozowały razem do zdjęcia! Artystki szykują niespodziankę?!
  7. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Ten hit nuciła kiedyś cała Polska! Pamiętacie go?!
  8. Internauci zachwyceni nową wersją hitu znanej grupy disco polo Playboys! Utwór 'Ile czekać mam' brzmi w nowej wersji lepiej niż oryginał?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami