Reklama
Polecamy


Reklama

Zespół Defis oczarował wszystkie kobiety na widowni! Cudowny występ gwiazd disco polo na antenie TVP2!

2020-07-05T22:26:00+02:00 Zespół Defis oczarował wszystkie kobiety na widowni! Cudowny występ gwiazd disco polo na antenie TVP2! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/zespol-defis-oczarowal-wszystkie-kobiety-na-widowni-cudowny-wystep-gwiazd-disco-polo-na-antenie-tvp2-1593980791.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/Zespół-Muzyczny-DEFIS
Reklama


Ogólna

Karol Zawrotniak faktycznie zawrócił fankom w głowie. Cóż to był za koncert!

Reklama

Karol Zawrotniak, lider uwielbianej formacji disco polo to przesympatyczny człowiek, utalentowany artysta i wspaniały wodzirej - podczas koncertów idealnie zgrywa się z publiką, a jego występy na długo zapadają w pamięci fanów disco polo. Z pewnością tak będzie i tym razem!

Zobacz również: Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP!

Koncerty wracają powoli do normalności, zatem energia zmagazynowana przez kilka miesięcy przerwy udziela się artystom. Widać to na przykładzie lidera formacji Defis, który podczas koncertu w ramach "Wakacyjnej Trasy Dwójki" odbywającego się w Ostródzie  eksplodował z radości!

Karol idealnie porwał do tańca i zabawy wszystkich zgromadzonych, a swoje utwory dedykował pięknym kobietom. Na widowni widać było poruszenie - fanki są oczarowane Zawrotniakiem i wcale się temu nie dziwimy - mało kto potrafi oczarować tak, jak lider tego zespołu.

Sprawdźcie występ zespołu Defis podczas wspomnianego koncertu. Specjalnie dla Was mamy przygotowane dwa materiały - jeden z utworem "Róże", a drugi z piosenką "Niespotykany kolor" - to jedne z najbardziej rozpoznawalnych przebojów formacji. Jeśli nie mogliście być ani na miejscu, w Ostródzie, ani przed telewizorami, macie szansę nadrobić! Udanej zabawy!

Zobacz również: Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gratka dla koneserów! Nowość disco polo Marcina Millera (Boys) jest już w sieci!
  2. Gwiazdy disco polo szykują duet roku?! Znamy skrywane plany popularnych zespołów!
  3. Dramat wokalisty! Dawid Narożny utopił kilka tysięcy złotych w wodzie!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.