Reklama


Reklama

Zespół Defis oczarował wszystkie kobiety na widowni! Cudowny występ gwiazd disco polo na antenie TVP2!

2020-07-05T22:26:00+02:00 Zespół Defis oczarował wszystkie kobiety na widowni! Cudowny występ gwiazd disco polo na antenie TVP2! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/zespol-defis-oczarowal-wszystkie-kobiety-na-widowni-cudowny-wystep-gwiazd-disco-polo-na-antenie-tvp2-1593980791.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/Zespół-Muzyczny-DEFIS
Reklama


Ogólna

Karol Zawrotniak faktycznie zawrócił fankom w głowie. Cóż to był za koncert!

Reklama

Karol Zawrotniak, lider uwielbianej formacji disco polo to przesympatyczny człowiek, utalentowany artysta i wspaniały wodzirej - podczas koncertów idealnie zgrywa się z publiką, a jego występy na długo zapadają w pamięci fanów disco polo. Z pewnością tak będzie i tym razem!

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.

Koncerty wracają powoli do normalności, zatem energia zmagazynowana przez kilka miesięcy przerwy udziela się artystom. Widać to na przykładzie lidera formacji Defis, który podczas koncertu w ramach "Wakacyjnej Trasy Dwójki" odbywającego się w Ostródzie  eksplodował z radości!

Karol idealnie porwał do tańca i zabawy wszystkich zgromadzonych, a swoje utwory dedykował pięknym kobietom. Na widowni widać było poruszenie - fanki są oczarowane Zawrotniakiem i wcale się temu nie dziwimy - mało kto potrafi oczarować tak, jak lider tego zespołu.

Sprawdźcie występ zespołu Defis podczas wspomnianego koncertu. Specjalnie dla Was mamy przygotowane dwa materiały - jeden z utworem "Róże", a drugi z piosenką "Niespotykany kolor" - to jedne z najbardziej rozpoznawalnych przebojów formacji. Jeśli nie mogliście być ani na miejscu, w Ostródzie, ani przed telewizorami, macie szansę nadrobić! Udanej zabawy!

Zobacz również: Opadną Wam szczęki! Gwiazda disco polo w samych majtkach i staniku. Widok na fotelu zapiera dech w piersiach.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowa twarz w branży disco polo! Młody artysta udostępnił właśnie nowość pt. Słowiańska Uroda!
  2. Piosenka disco polo podbija polskiego YouTube’a?! To ogromny sukces znanego i przystojnego wokalisty!
  3. Wokalistka disco polo odsłoniła dekolt! Artystka śmiało skupia uwagę na piersiach!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.