2020-04-18T07:45:00+02:00 Zespół Classic w brazylijskich klimatach? TAK! Billel Moussaoui stworzył nową wersje popularnego hitu! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/zespol-classic-w-brazylijskich-klimatach-1586781805.jpg

Zespół Classic w brazylijskich klimatach? TAK! Billel Moussaoui stworzył nową wersje popularnego hitu!

Redakcja , 18 Kwiecień 2020  07:45

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zespół Classic w brazylijskich klimatach? TAK! Billel Moussaoui stworzył nową wersje popularnego hitu!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/discoclassic
Reklama

Dj działa w branży od 13 lat i tworzy bardzo różnorodną muzykę: Dance/Electronic/House/Deep House, Hip-hop/Rap/Trap, Soundracks, R&B, Brazilian Bass ,

Reklama

Śmiało można napisać o grupie Classic, że jest czołowym zespołem, wpisującym się w kanon początków disco polo, niegdyś nazywanego muzyką taneczną.

Zobacz również: Śliczna wokalistka disco polo pozuje w skąpym bikini na plaży! Jej perfekcyjne ciało zachwyciło dosłownie wszystkich!

Formacja jest doskonale znana przez wszystkich fanów niezależne od płci i wielu z takich utworów, jak „Jolka Jolka” , „Stoi pociąg na stacji” , a także „To nie przyjaźń tylko miłość” i oczywiście ze swojej ostatniej piosenki zatytułowanej „Daj mi znak”. Kawałek spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Na tę chwile teledysk do utworu „Daj mi znak” ma już ponad 7 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Ostatnio piosenką zainteresował się brazylijski artysta, Dj Bill, czyli Billel Moussaoui. Dj działa w branży od 13 lat i tworzy bardzo różnorodną muzykę: Dance/Electronic/House/Deep House, Hip-hop/Rap/Trap, Soundracks, R&B, Brazilian Bass , Future Bass. Dj Bill sprawił, że odświeżona wersja piosenki disco polo od zespołu Classic „Daj mi znak” została przestawiona w klimacie house.

Być może ta wersja podbije klubowe parkiety, które słyną z rytmów house’owych. Jak wam się podoba ta wersja, za jaką odpowiada Dj Bill?

Zobacz również: Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Wiatr odsłonił zgrabne i niezwykle ponętne nogi ślicznej gwiazdeczki disco polo! Wygląda niczym Marilyn Monroe?!
  2. Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.
  3. Patryk Pegza - After Party pokazał swoją rodzinę! Sielankowe zdjęcie gwiazdora disco polo rozczuliło Polaków!
  4. Co za podobieństwo! Marcin Miller – Boys pokazał swoją mamę. Gwiazdor nie ukrywa swojej wielkiej miłości do rodziny!
  5. Sylwek Gazda – Power Play spędza wolny czas z synem! Wzruszające zdjęcia gwiazdora disco polo podbijają sieć!
  6. Niezwykła, gorąca premiera Jesiki trafiła do sieci! To prawdziwy the best of ślicznej gwiazdy disco polo!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami