Reklama


Reklama

Zespół Classic w brazylijskich klimatach? TAK! Billel Moussaoui stworzył nową wersje popularnego hitu!

2020-04-18T07:45:00+02:00 Zespół Classic w brazylijskich klimatach? TAK! Billel Moussaoui stworzył nową wersje popularnego hitu! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/zespol-classic-w-brazylijskich-klimatach-1586781805.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/discoclassic
Reklama


Premiera

Dj działa w branży od 13 lat i tworzy bardzo różnorodną muzykę: Dance/Electronic/House/Deep House, Hip-hop/Rap/Trap, Soundracks, R&B, Brazilian Bass ,

Reklama

Śmiało można napisać o grupie Classic, że jest czołowym zespołem, wpisującym się w kanon początków disco polo, niegdyś nazywanego muzyką taneczną.

Zobacz również: Dawid Narożny zadbał o przyszłość swojego nowonarodzonego syna?! Wiemy, jaką maluje mu przyszłość!

Formacja jest doskonale znana przez wszystkich fanów niezależne od płci i wielu z takich utworów, jak „Jolka Jolka” , „Stoi pociąg na stacji” , a także „To nie przyjaźń tylko miłość” i oczywiście ze swojej ostatniej piosenki zatytułowanej „Daj mi znak”. Kawałek spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Na tę chwile teledysk do utworu „Daj mi znak” ma już ponad 7 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Ostatnio piosenką zainteresował się brazylijski artysta, Dj Bill, czyli Billel Moussaoui. Dj działa w branży od 13 lat i tworzy bardzo różnorodną muzykę: Dance/Electronic/House/Deep House, Hip-hop/Rap/Trap, Soundracks, R&B, Brazilian Bass , Future Bass. Dj Bill sprawił, że odświeżona wersja piosenki disco polo od zespołu Classic „Daj mi znak” została przestawiona w klimacie house.

Być może ta wersja podbije klubowe parkiety, które słyną z rytmów house’owych. Jak wam się podoba ta wersja, za jaką odpowiada Dj Bill?

Zobacz również: Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularne wokalistki disco polo Top Girls pojawią się w duecie! Gwiazdy zdradziły tajemnicę!
  2. Czy to nowy hit wesel? Formacja disco polo zaskoczyła z nowością w cudnym klimacie!
  3. Pokaźna suma wpłynęła na konto gwiazd disco polo! Dawid Narożny i Endrju nie kryją radości!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.