2016-12-11T10:16:00+01:00 Zespół Akcent rozgrzał Polonie w Kanadzie | Zobaczcie VIDEO z koncertu https://disco-polo.info/uploads/news/2016/12/Akcent-Kanada.png

Zespół Akcent rozgrzał Polonie w Kanadzie | Zobaczcie VIDEO z koncertu

Redakcja , 11 Grudzień 2016  10:16

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Zespół Akcent rozgrzał Polonie w Kanadzie | Zobaczcie VIDEO z koncertu
Źródło zdjęć:

Formacja Akcent w czasie swej działalności udostępniła mnóstwo godnych polecenia – oraz zauważenia przez innych – produkcji takich jak m.in. „Teraz już wiem”, „Szczęśliwa gwiazda”, „Sonet dla miłości”  oraz „Dźwięki strun”.   Również nowsze p...

Reklama

Formacja Akcent w czasie swej działalności udostępniła mnóstwo godnych polecenia – oraz zauważenia przez innych – produkcji takich jak m.in. „Teraz już wiem”, „Szczęśliwa gwiazda”, „Sonet dla miłości”  oraz „Dźwięki strun”.

 

Również nowsze produkcje Zenka i Ryśka – takie jak m.in. „Przez twe oczy zielone”, „Kochana wierzę w miłość”, „Czekam na Ciebie” – cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, które przekłada się na ogromną popularność białostockiego zespołu, który 9 grudnia wyleciał w trasę koncertową za ocean.

 

Jak udało nam się dowiedzieć, atmosfera podczas występów była nieziemska. Zarówno Zenon jak i Rysiek spisali się na złoty medal bawiąc tamtejszą Polonie w najlepsze.

 

Zobaczcie poniższe video – prosto zza oceanu

 

 

 

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. 'Jedna rada na miłość nie wydawaj' - to prawdziwy hit disco polo! Genialna nowość podbija serca milionów Polaków!
  2. Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochlebne komentarze!
  3. Gorąca premiera prosto z gór! Uwielbiany gwiazdor zaskakuje nowym brzmieniem! Posłuchajcie nowości od Pawła Gołeckiego!
  4. Co za zmiana! Ten detal zmienił twarz popularnego wokalisty disco polo! Metamorfozę skomentowała nawet Magda Narożna!
  5. Popularna wokalistka disco polo olśniewa urodą w Paryżu! Fani zauroczeni!
  6. Znani gwiazdorzy disco polo rozkręcili zabawę w Turcji! Zobaczcie VIDEO - tak bawią się turyści za granicą!
  7. Uwielbiany gwiazdor disco polo dał popis na weselu! Tej imprezy już nikt nie zapomni!
  8. Popularna wokalistka disco polo w niezwykłej sukience! Artystka przyćmiewa inne gwiazdy?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami