2023-03-13T06:30:00+01:00 Zenon Martyniuk w HICIE Marcina Millera! Internauci w szoku! Król disco polo brzmi lepiej niż oryginał?! Przekonaj się, jak Zenon Martyniuk poradził sobie z wielkim hitem BOYS w czasie jednego z koncertów z okazji jubileuszu zespołu. Dowiedz się, dlaczego jego wokalne umiejętno https://disco-polo.info/uploads/news/cudowne-wykonanie-hitu-boys-przez-zenona-martyniuka-wzbudza-poruszenie-wsrod-fanow-co-zrobil-ze-jego-wystep-przeszedl-do-historiijpg.jpg Disco-Polo.info

Zenon Martyniuk w HICIE Marcina Millera! Internauci w szoku! Król disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!


Przekonaj się, jak Zenon Martyniuk poradził sobie z wielkim hitem BOYS w czasie jednego z koncertów z okazji jubileuszu zespołu. Dowiedz się, dlaczego jego wokalne umiejętności wzbudzają poruszenie wśród fanów polskiej muzyki rozrywkowej. Czy to wykonanie przeszło do historii?

Autor: Adam Begier, 13 Marzec 2023  06:30
Źródło zdjęć: fot. AKPA
Zenon Martyniuk w HICIE Marcina Millera! Internauci w szoku! Król disco polo brzmi lepiej niż oryginał?!
Wybrane dla Ciebie:
 1. Andre gwiazdą urodzin! Tak popularny gwiazdor disco polo skradł SHOW!
 2. Skolim rozgrzał Warszawę! Ekscytująca noc w klubie Explosion | VIDEO
 3. Premiera Pawła Sałdana: "Przed wieczorem" – hymn miłości i nadziei w rytmie disco polo!

  Czy Zenon Martyniuk potrafi zaśpiewać utwory innych artystów? To pytanie często pojawia się wśród fanów króla disco polo. Na łamach naszego serwisu pojawiło się nagranie, które udowadnia, że lider zespołu Akcent może poradzić sobie z każdym repertuarem. Zobaczcie nagranie, które przeszło do historii - Zenon Martyniuk wykonujący wielki hit Marcina Millera - Boys.

  Zobacz również: "Dziewczyno Piękna" Skolim i Cleo miażdżą konkurencję! Są numerem jeden w Polsce?

  Zenon Martyniuk - król disco polo

  Zenon Martyniuk to postać, która od lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Jego charakterystyczny wokal i energetyczne piosenki sprawiają, że każdy kto słyszy jego muzykę, natychmiast zaczyna tańczyć i śpiewać. Zenek zdobył serca milionów fanów, a jego przeboje takie jak "Przekorny los", czy "Przez twe oczy zielone" to już klasyki polskiej muzyki.

  Zenon Martyniuk wykonuje hit Marcina Millera

  Lider zespołu Akcent to artysta, który potrafi porwać tłumy. Jego koncerty to nie tylko wspaniałe show, ale też świetna zabawa. Wokalista doskonale wie, jak podgrzać atmosferę, dlatego na jego koncertach zawsze jest gorąco. Jednak to, co zrobił na jednym z jubileuszy zespołu Boys, przeszło do historii polskiej muzyki rozrywkowej.

  Zenon Martyniuk postanowił zaśpiewać jedną z największych piosenek zespołu Boys, czyli "Tylko Ty". To kawałek, który zna każdy, kto choć raz był na weselu. Ten utwór to prawdziwy hit, który niejednokrotnie porwał do tańca całe tłumy. Czy Zenek poradził sobie z tym wyzwaniem?

  Zenek Martyniuk zaśpiewał na jubileuszu zespołu Boys

  Nagranie, które pojawiło się na oficjalnym kanale na YouTube zespołu Akcent, to archiwalna pamiątka z jednego z koncertów z okazji 25-lecia zespołu Boys w 2015 roku w Iłowie. To właśnie tam Zenon Martyniuk zaprezentował swoje wokalne umiejętności, wykonując kawałek, który na stałe zagościł w sercach fanów polskiej muzyki rozrywkowej.

  Ten materiał wideo to nie tylko dowód na to, że Zenon Martyniuk potrafi poradzić sobie z utworami innych artystów, ale też potwierdzenie jego wielkiego talentu wokalnego. To wykonanie "Tylko Ty" przejdzie na pewno do historii polskiej muzyki rozrywkowej.

  Zenon Martyniuk udowodnił, że jest artystą wszechstronnym i potrafi odnaleźć się w każdym gatunku muzycznym. Wiele razy udowadniał, że na scenie czuje się jak ryba w wodzie, a jego występy są pełne energii i pozytywnej atmosfery.

  Nie ma wątpliwości, że Zenon Martyniuk to artysta wyjątkowy i niepowtarzalny. Jego muzyka to nie tylko gwarancja udanej imprezy, ale też sposób na poprawienie sobie nastroju. To właśnie dzięki takiemu wokaliście, polska muzyka rozrywkowa zyskała na popularności i stała się rozpoznawalna nie tylko w kraju, ale też za granicą.

  Zenon Martyniuk to artysta, którego trzeba znać i którego warto posłuchać. Jego wykonanie "Tylko Ty" to prawdziwe arcydzieło, które na długo zapadnie w pamięci wszystkich fanów muzyki disco polo. To dowód na to, że król disco polo potrafi poradzić sobie z każdym repertuarem i że jego wokalne umiejętności są na najwyższym poziomie.


  Akcent - Tylko Ty

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nocne życie wokalistki disco polo! Zobacz, co Iness robi o 1 w nocy - nikt by nie zgadł!
  2. Jest ikoną góralskiego disco polo?! Kordian zaskakuje nowym singlem "Jesteś jak wiosna"!
  3. Gorąca premiera: Spike odświeża hit "Panna Andzia"! Ten utwór zna cała Polska!
  4. Nieznane fakty zza kulis tego HITU disco polo wyszły na jaw! Nie uwierzysz, co przytrafiło się gwiazdom disco polo Defis, MiłyPan, Bogdan Borowski
  5. Mega premiera: Vivat - Kiedy czuję 2024! Cała Polska pamięta ten hicior!
  6. SZOK! Płyta znanej wokalistki disco polo Iness wyprzedana?! To najlepsza artystka disco?
  7. Festiwal Disco Ostróda - ruszyła sprzedaż biletów VIP! Najważniejsze informacje!
  8. Skolim i Cleo "Dziewczyno Piękna" w szokującej wersji! Nie uwierzysz, jak brzmi teraz!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie