Reklama
Polecamy


Reklama

Zenon Martyniuk zaskoczył wszystkich! Internauci pod wrażeniem jego metamorfozy!

2019-09-05T21:07:00+02:00 Zenon Martyniuk zaskoczył wszystkich! Internauci pod wrażeniem jego metamorfozy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/oszalamiajacy-wystep-zenona-martyniuka-posluchajcie-wielkiego-hitu-totalnie-na-zywo-1567708452.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Zenon Martyniuk pokazał wielką klasę! Artysta disco polo powiększył skład. Na scenie występuje z muzykami

Reklama

Wokalista zespołu Akcent to najbardziej rozpoznawalna postać w świecie disco polo. Uwielbiany Zenon Martyniuk od pewnego czasu jeszcze bardziej zaskakuje swoich fanów. Podczas koncertów, towarzyszą mu na scenie muzycy! 

Zobacz również: Letnia nowość disco polo, już hula w sieci. Wakacyjne widoki w teledysku, spodobają się każdemu!

Zenon Martyniuk postanowił odświeżyć swoje koncerty co zostało bardzo dobrze przyjęte przez osoby związane z branżą disco polo. Występy Zenka są teraz mocno urozmaicone przez profesjonalnych muzyków co gwarantuje grupie, jeszcze większe zainteresowanie ich koncertami.

Ostatnio Zenon Martyniuk wraz z zespołem dali czadu podczas imprezy Disco Mazovii w Mościbrodach. Mimo wczesnej godziny grupa Akcent pokazała wielką klasę i rozkołysała zgromadzoną publikę.

To nie pierwszy raz jak grupa Akcent porywa do tańca i wspólnej zabawy. Tym bardziej, że ostatnie występy grupy Akcent to wielkie wydarzenie muzyczne.

Czy byliście ostatnio na koncercie, gdzie występował Zenek? Podobało Wam się?

Dajcie znać.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) na ustach wszystkich! Królowa disco polo zachwyciła całą Polskę
  2. Na tę spektakularną premierę czekają wszyscy! Top Girls z najgorętszą premierą tego lata?
  3. Wzruszający prezent dla żony! Gwiazdor disco polo zaśpiewał na własnym weselu! VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.