Reklama


Reklama

Zenon Martyniuk zaskoczył wszystkich! Internauci pod wrażeniem jego metamorfozy!

2019-09-05T21:07:00+02:00 Zenon Martyniuk zaskoczył wszystkich! Internauci pod wrażeniem jego metamorfozy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/oszalamiajacy-wystep-zenona-martyniuka-posluchajcie-wielkiego-hitu-totalnie-na-zywo-1567708452.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Zenon Martyniuk pokazał wielką klasę! Artysta disco polo powiększył skład. Na scenie występuje z muzykami

Reklama

Wokalista zespołu Akcent to najbardziej rozpoznawalna postać w świecie disco polo. Uwielbiany Zenon Martyniuk od pewnego czasu jeszcze bardziej zaskakuje swoich fanów. Podczas koncertów, towarzyszą mu na scenie muzycy! 

Zobacz również: Dawid Woliński bawi się przy disco polo?! Branża pęka z dumy. Mamy komentarz gwiazdy!

Zenon Martyniuk postanowił odświeżyć swoje koncerty co zostało bardzo dobrze przyjęte przez osoby związane z branżą disco polo. Występy Zenka są teraz mocno urozmaicone przez profesjonalnych muzyków co gwarantuje grupie, jeszcze większe zainteresowanie ich koncertami.

Ostatnio Zenon Martyniuk wraz z zespołem dali czadu podczas imprezy Disco Mazovii w Mościbrodach. Mimo wczesnej godziny grupa Akcent pokazała wielką klasę i rozkołysała zgromadzoną publikę.

To nie pierwszy raz jak grupa Akcent porywa do tańca i wspólnej zabawy. Tym bardziej, że ostatnie występy grupy Akcent to wielkie wydarzenie muzyczne.

Czy byliście ostatnio na koncercie, gdzie występował Zenek? Podobało Wam się?

Dajcie znać.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Znany wokalista disco polo o bezdomności! "Ktoś się zlituje, ktoś przygarnie.
  2. Paweł Jasionowski nie osiada na laurach! Gwiazdor disco polo zdecydował się na coś wyjątkowego!
  3. Wokalistka disco polo opowiada się przeciw aborcji! "Grobem dziecka, które się nie urodziło jest łono jego matki."


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.