2024-03-20T18:58:00+01:00 Zenon Martyniuk z nowym teledyskiem, z nową płytą! Zupełnie inne brzmienie króla disco polo | VIDEO Zenon Martyniuk i Marcin Kiljan łączą siły w nowym projekcie BACK TO THE FUTURE, łącząc klasykę lat 80. z nowoczesnym brzmieniem disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/zenon-martyniuk-z-nowym-teledyskiem-z-nowa-plyta-zupelnie-inne-brzmienie-krola-disco-polo-videojpg.jpg Disco-Polo.info

Zenon Martyniuk z nowym teledyskiem, z nową płytą! Zupełnie inne brzmienie króla disco polo | VIDEO


Zenon Martyniuk i Marcin Kiljan łączą siły w nowym projekcie BACK TO THE FUTURE, łącząc klasykę lat 80. z nowoczesnym brzmieniem disco polo

Autor: Adam Begier, 20 Marzec 2024  18:58
Źródło zdjęć: youtube.com/@MassMusic71
Zenon Martyniuk z nowym teledyskiem, z nową płytą! Zupełnie inne brzmienie króla disco polo | VIDEO
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Skolim ujawnia: Ile zarobił na hicie z Cleo? Zaskakujące wyznania o zarobkach gwiazd "żyję na bardzo fajnym poziomie"
 2. Co za ciało! Roxaok w skąpym bikini: Zobacz gorące zdjęcia z wakacji w Turcji! "Niech ta chwila wiecznie trwa"
 3. Ogień na scenie?! Zobaczcie legendarny występ gwiazd disco polo MIG "Nie ma mocnych na Mariolę" VIDEO
Reklama

  Muzyka disco polo, żywiołowa i pełna radości, nieustannie zachwyca swoich fanów. Tym razem jednak przynosi niespodziankę – Zenon Martyniuk, legenda sceny, łączy siły z Marcinem Kiljanem, aby stworzyć coś wyjątkowego. Ich najnowszy projekt to hołd dla lat 80., przesycony nostalgicznych melodii z nutą nowoczesności. Zapraszamy do podróży po najświeższych wiadomościach dotyczących tej ekscytującej kolaboracji.

  Nowe Brzmienia na Horyzoncie: Zenon Martyniuk i Marcin Kiljan Wspólnie tworzą

  Nie lada gratka czeka na miłośników disco polo. Zenon Martyniuk, ikona gatunku, znany z zespołu Akcent, oraz Marcin Kiljan , zapowiadają wyjątkową muzyczną kolaborację. Ta artystyczna synteza obiecuje połączyć to, co najlepsze z przeszłości, z nowymi, świeżymi pomysłami. W zaprezentowanym niedawno nagraniu w sieci, artyści podzielili się wizją swojego projektu, jednocześnie prezentując fragment nadchodzącego teledysku.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  BACK TO THE FUTURE – projekt Zenona Martyniuka!

  Zapowiedziany projekt "BACK TO THE FUTURE" ma być hołdem dla muzyki lat 80., okresu niezwykle barwnego i dynamicznego w świecie disco polo. Zenon Martyniuk i Marcin Kiljan zamierzają wskrzesić esencję tej epoki, tworząc album, który będzie mostem między przeszłością a teraźniejszością. Jest to ambitne przedsięwzięcie, które ma na celu nie tylko przypomnienie klasycznych rytmów, ale także zaprezentowanie Zenona Martyniuka w całkowicie nowym świetle.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Fani disco polo z pewnością z niecierpliwością czekają na ten projekt. Zenon Martyniuk, cieszący się niesłabnącą popularnością, już od lat jest stałym punktem na muzycznej mapie Polski. Współpraca z Marcinem otwiera nowe możliwości i perspektywy w jego karierze. Jest to kolejny krok w ewolucji disco polo, gatunku, który nieustannie się rozwija, zachowując przy tym swoją oryginalność i charakterystyczny urok.

  Nowy projekt Zenona Martyniuka i Marcina Kiljana to zapowiedź fascynującej podróży w czasie do złotej ery disco polo. Ich zamiar łączenia klasycznych brzmień z nowoczesnymi aranżacjami obiecuje być prawdziwym uczta dla uszu. Fani zarówno Zenona Martyniuka, jak i szerzej gatunku disco polo, mogą z niecierpliwością oczekiwać na oficjalne wydanie albumu, który z pewnością wniesie nową jakość na polską scenę muzyczną.

  Zobacz również: Nowa klubowa wersja hitowej piosenki "Ze wsi dziewczyna" od Daj To Głośniej trafiła właśnie do sieci! Nowy HIT?!

  Reklama

  Zenon Martyniuk - Będę zawsze tam gdzie Ty

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zenon Martyniuk śpiewa hit kolegów z branży - Classic! Jak król disco polo poradził sobie z legendarnym utworem?!
  2. Mr Sebii wypuszcza „Przetrwaj i Wygraj” - niesamowita premiera z przesłaniem dla Polaków
  3. Nowości Disco Polo: TOP 10 Hitów na 20 Maja 2024! Na czele Freaky Boys, Blondi, Denis oraz Masters
  4. Marta "Yoko" Konopla w oszałamiającej kreacji z odważnym rozcięciem – zobacz zdjęcia!
  5. Agbe w nowym HICIE "Smoka Wejście" zatrzęsie branżą disco i latino?! Posłuchaj jako pierwszy przedpremiery na żywo! VIDEO
  6. Burza w sieci?! "Dbomb odświeżył swój wielki HIT "Zielony Kapelusz" Erotyczne sceny w tle Fani "to totalny sztos"
  7. Jagoda zaskakuje nowym hitem! "Mam plan" już wkrótce – zobacz fragment teledysku!
  8. Szalona Blondi zaskakuje debiutem "Silna kobieta". Co kryje się za sukcesem tej niezwykłej artystki?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie