Reklama


Reklama

Zenon Martyniuk z niesamowitą premierą! Grupa Akcent przygotował coś wyjątkowego!

2018-12-15T07:58:00+01:00 Zenon Martyniuk z niesamowitą premierą! Grupa Akcent przygotował coś wyjątkowego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/zenon-martyniuk-z-niesamowita-premiera-grupa-akcent-przygotowal-cos-wyjatkowego-1544809670.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Król muzyki disco polo wyjawił, że podczas Sylwestrowej zabawy z TVP2 zaprezentuje nowość!

Reklama

Ostatnie produkcje od grupy Akcent to wielkie przeboje disco polo! Każdy utwór od Zenon Martyniuka podbija serca fanów muzyki tanecznej, a utwór pt. "Przez twe oczy zielone" to jeden z najchętniej odtwarzanych teledysków w Polsce. W ostatnim czasie popularny wokalista disco polo przygotowywał niespodziankę, która lada moment będzie dostępna!

Król muzyki disco polo po raz trzeci pojawi się na Sylwestrze z telewizja TVP2. Jak zawsze Zenon Martyniuk zaśpiewa swoje największe przeboje "Przez Twe Oczy Zielone" czy "Przekorny los", oraz utworu pt. "Gwiazda".

Zobacz również: Nie można oderwać wzroku! Uwielbiana gwiazda disco polo olśniła fanów swoimi pięknymi nogami.

Lider zespołu Akcent zdradził, że przygotował nowość. Podczas wywiadu z redakcją SuperExpressu Zenon zaśpiewał fragment swojej nowości

"Dziś nasza jest ta noc straci ten kto śpi straci wrażeń Moc A my bawmy się niech Orkiestra gra i szampana aż do rana pijmy aż do dna"

Jak udało się nam dowiedzieć, będzie to bardzo taneczna i dynamiczna propozycja. Dostaliśmy również zapewnienie, że nowa propozycja zaskoczy fanów grupy Akcent!

Jak myślicie będzie to nowy hit od zespołu Akcent?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zaskakująca pasja Magdy Narożnej. Gwiazda disco polo szlifuje jazdę konno!
  2. Tajemnicza 'randka' gwiazdora disco polo! Wiemy z kim spotkał się lider grupy Defis, Karol Zawrotniak!
  3. Wokalistka disco polo ma już dość luksusów! Gwiazda stawia na spartańskie warunki!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.