Reklama


Reklama

Zenon Martyniuk wywołał ogień! To było coś wyjątkowego!

2019-09-08T15:41:00+02:00 Zenon Martyniuk wywołał ogień! To było coś wyjątkowego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/zenon-martyniuk-wywolal-ogien-to-bylo-cos-wyjatkowego-1567946670.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Zespół Akcent jest fenomenem w świecie disco polo

Reklama

Niezwykłe show w wykonaniu króla! Poleciały iskry! Zenek Martyniuk jest niepodważalnym królem disco polo, który od kilku lat tworzy same hity.

Zobacz również: W życiu znanego muzyka disco polo przyszedł czas poważne na zmiany!

Zespół Akcent jest fenomenem w świecie disco polo. Każdy wykonawca muzyki tanecznej, który decyduje się na rozpoczęcie kariery w branży muzycznej, marzy o duecie z Zenkiem Martyniukiem i żeby choć raz w ciągu swoich pięciu minut, móc wystąpić u boku niezaprzeczalnego króla disco polo.

Do niedawna odbywały się licznie imprezy w plenerze, na których gościły gwiazdy muzyczne. Lato się skończyło, a wraz z nim wydarzenia na świeżym powietrzu odeszły na boczny tor.

Jednakże wspomnienia pozostają na zawsze. Jednym z takich niezapomnianych chwil był koncert w Mościbrodach, na którym wystąpił między innymi król disco polo.

Zenek Martyniuk w momencie, gdy pojawił się na scenie, wywołał euforię wśród publiczności. Nic w tym dziwnego. Normalna reakcja każdego prawdziwego fana. Zenek Martyniuk Band odśpiewał swój ponadczasowy hit „Moja gwiazda” - reakcja publiczności nakręca do działania.

Zobacz również: W życiu znanego muzyka disco polo przyszedł czas poważne na zmiany!

W końcu radość fanów i znajomość tekstu piosenki, jest niezwykłym sukcesem artysty.

Myślicie, że król disco polo ma w zanadrzu pomysł na niespodziankę dla swoich wiernych fanów, którzy oddaliby dla niego wszystko?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. MiłyPan disco polo zakochany?! Artysta wyjawił tajemnicę na Instagramie!
  2. Wokalistki z Top Girls milionerkami! Wszystko za sprawą lawinowo rosnącej popularności?!
  3. Gwiazdor disco polo ponownie został ojcem! Artysta pęka z dumy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.