Reklama
Polecamy


Reklama

Zenon Martyniuk w wyjątkowym zaproszeniu! Oczy internautów zwrócone są na Króla Disco Polo!

2019-12-26T15:45:00+01:00 Zenon Martyniuk w wyjątkowym zaproszeniu! Oczy internautów zwrócone są na Króla Disco Polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/niezwykle-zaproszenie-od-krola-disco-polo-to-bedzie-wyjatkowy-wieczor-zenona-martyniuka-1577370209.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/akcentpolska
Reklama


Ogólna

Każdy chciałby być taki, jak on. To właśnie jego oczy zielone skradły serca milionów Polaków, którzy licznie wybierają się na jego boskie koncerty

Reklama

Zenon Martyniuk będący ikoną muzyki disco polo doczekał się wyjątkowej chwili. Również fani disco polo na takie wydarzenie musieliśmy czekać aż 30 lat. To właśnie dzisiaj na TVP2 zostanie wyemitowany benefis Zenona Martyniuka z okazji 30 - lecia działalności artystycznej na scenie.

Zobacz również: Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!

Przy tym artyście nie trzeba wymieniać imienia i nazwiska. Wystarczą trzy słowa i wszystko staje się oczywiste - Król disco polo! Zenek Martyniuk jest niekwestionowaną ikoną stylu w świecie muzyki tanecznej.

Każdy chciałby być taki, jak on. To właśnie jego oczy zielone skradły serca milionów Polaków, którzy licznie wybierają się na jego boskie koncerty. Ostatnio Zenek świętował w Operze i Filharmonii Podlaskiej 30 - lecie swojej pracy artystycznej na scenie.

- Mamy dla Was specjalne zaproszenie od Zenka Martyniuka na jego benefis #ŻycieToSąChwile - na antenie TVP2 w II Dzień Świąt o 20:10

To właśnie dzisiaj, w drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia, specjalnie dla Was na TVP2 zostanie wyemitowany koncert z benefisu Zenona Martyniuka. Pierwsza część rozpocznie się o 20:10 i druga o 21:10

Na Benefisie z okazji 30-lecia pracy artystycznej Zenona Martyniuka pojawiły się największe gwiazdy muzyki disco polo jak i show biznesu. Wśród nich m.in. Ich Troje, Izabela Trojonowska, Classic, Mig, Top One, Bad Boys Blue, Lomabard, Renata Dąbkowska z zespoły Dystans, Wojtek Gąssowski, Savage oraz Francesco Napoli. 

Będziecie oglądać z nami?

Zobacz również: Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!
  2. Gwiazdor disco polo ukrywał przez lata brata bliźniaka?! Wyglądają identycznie?!
  3. Gwiazdy disco polo dały świetny występ na weselu wokalisty disco polo! Goście nie kryją zachwytu!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.