Reklama


Reklama

Zenon Martyniuk w Twoim domu?! Gwiazdor disco polo na wyciągnięcie ręki!

2020-05-21T18:30:00+02:00 Zenon Martyniuk w Twoim domu?! Gwiazdor disco polo na wyciągnięcie ręki! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/zenon-martyniuk-na-wyciagniecie-reki-1589748796.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Ostatni rok w świecie muzyki disco polo, na pewno należał do Zenka Martyniuka!Artysta, który od ponad 30 lat pracuje na swój sukces, dorobił się

Reklama

Ostatni rok w świecie muzyki disco polo, na pewno należał do Zenka Martyniuka!W końcu ten wyjątkowy wokalista, jako jedyny dotychczas, doczekał się filmu o swoim życiu.

Zobacz również: Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.

Artysta, który od ponad 30 lat pracuje na swój sukces, dorobił się rzeszy fanów. Jego charakterystyczna barwa głosu, zachowanie na scenie i szczera miłość do muzyki chodnikowej, to trzy elementy, które złożyły się na jego silną pozycję na rynku! Martyniuk, mimo ciągłych świateł reflektorów i okrzyków wielbicieli, nie popadł w samozachwyt.

Nadal pozostał sobą - skromnym, śpiewającym i grającym na gitarze, chłopakiem z Podlasia. Ekranizację życiorysu Zenka mogliśmy podziwiać na kinowych ekranach. Niestety, przez pandemię, która niespodziewanie opanowała świat, nie wszyscy zdążyli ją zobaczyć. Na szczęście, twórcy hitu zadbali o widzów i dali nam możliwość zakupu filmu na dvd!

Wystarczy złożyć zamówienie, przygotować popcorn, zasiąść wygodnie w swoim salonie i cieszyć się seansem, bez wychodzenia z domu. My jesteśmy już po i szczerze polecamy!

To historia, którą trzeba zobaczyć!

Zobacz również: Wielka nowość od Zenka Martyniuka AKCENT. Na ten utwór czeka cała Polska.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Świąteczna gorączka opanowała świat disco polo! Utwór nagrany przez wyjątkowy duet rozgrzeje Wasze serca!
  2. Artyści zaskakują fanów! Czy miłosna historia disco polo podbije rynek muzyczny?!
  3. Czołowi artyści disco polo w jednej produkcji? Brzmi jak science fiction, ale to staje się faktem...


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.