2021-11-04T18:18:00+01:00 Zenon Martyniuk, Sławomir oraz Kajra na szklanym ekranie! Gwiazdorzy wystąpią w popularnych serialach! Zenon Martyniuk, Sławomir oraz Kajra zagrali w popularnych serialach https://disco-polo.info/uploads/news/zenon-martyniuk-slawomir-oraz-jego-zona-kajra-w-popularnych-serialach-to-beda-wyjatkowe-odcinkijpg.jpg

Zenon Martyniuk, Sławomir oraz Kajra na szklanym ekranie! Gwiazdorzy wystąpią w popularnych serialach!

Autor: Adam Begier , 04 Listopad 2021  18:18
Zenon Martyniuk, Sławomir oraz Kajra na szklanym ekranie! Gwiazdorzy wystąpią w popularnych serialach!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Zenon Martyniuk, Sławomir oraz Kajra zagrali w popularnych serialachReklama

  Reklama

  W piątek 5 listopada o 17:00 TV Puls zaprasza na premierę odcinka „Rodzinnego interesu” z gościnnym udziałem Sławomira i Kajry (odc. 229). We wtorek 9 listopada o 19:00 w „Lombardzie” wystąpi Zenek Martyniuk (odc. 470). Będzie intrygująco, ciekawie i bardzo emocjonująco!

  Zobacz również: Znana wokalistka disco polo w pojedynku Clout MMA? Z kim zawalczy?!

  Sławomir i Kajra wcielili się w „Rodzinnym interesie” w Jowitę i Bartosza. Jowita to z pozoru chłodna i zasadnicza właścicielka SPA. Bywa szorstka i wymagająca, ale tak naprawdę szuka szczęścia w miłości. Bartosz to typ uwodziciela, który organizuje w SPA u Jowity warsztaty z technik podrywu dla mężczyzn. Postanawia poderwać Jowitę, by dowieść swojej tezy, że każdy mężczyzna jest w stanie uwieść każdą kobietę. Jak zakończy się ta historia i jaką rolę odegrają w niej Jadwiga oraz Jola (Teresa Gałczyńska, Marta Zgutczyńska) z salonu „Bella Ella”?

  Reklama

  Zenon Martyniuk Akcent, Sławomir oraz Kajra w serialach! To nowy pomysł na karierę?

  - Myślę, że będzie to bardzo ciekawy, gorący i pełen emocji odcinek – mówi Kajra a Sławomir dodaje - Początek dnia zdjęciowego był bardzo przyjemny, bo wylądowaliśmy z Kajrą w jacuzzi i była to namiętna scena. Będzie więc ogień, jacuzzi i bąbelki. Po odcinku z naszym udziałem można spodziewać się wszystkiego – albo uczestnicy kursu z technik podrywu zaczną zdobywać wszystkie serca, albo będzie to kompletna katastrofa – wszystko zależy od tego jak to zostanie zmontowane (śmiech).

  A co sprowadziło Zenona Martyniuka do najsłynniejszego lombardu w Polsce? Zenon Martyniuk zagrał w „Lombardzie” samego siebie - wątek z udziałem artysty rozpoczyna się od kradzieży jego gitary po koncercie. Złodziej zastawia gitarę w lombardzie Kazimierza (Zbigniew Buczkowski), którego pracownicy - Andżela i Romek (Dominika Skoczylas, Marcin Borchardt) - szybko odkrywają, kto jest prawowitym właścicielem instrumentu. Powiadamiają Zenka, a ten we własnej osobie zjawia się na Cichej. Zaczyna się trzymające w napięciu śledztwo: Kto ukradł gitarę? Na co złodziejowi były potrzebne pieniądze? I czy z aferą ma coś wspólnego młodziutka Didi, obdarzona przepięknym głosem?

  Reklama

  - Rola w „Lombardzie” to moja pierwsza przygoda z serialem. Zagrałem wspólne sceny z panem Zbyszkiem Buczkowskim – serialowym Kazimierzem – i była to dla mnie wielka przyjemność, tym bardziej, że wcześniej się nie spotkaliśmy. Mieliśmy świetnie napisane dialogi, dzięki czemu znakomicie odgrywało się rozmowę z Kazimierzem. Trochę sobie pogadaliśmy (śmiech). – mówi Zenon Martyniuk i dodaje: - Odcinek, w którym występuję, to świetna historia, która zresztą naprawdę się wydarzyła - jakieś 10-12 lat temu graliśmy z Akcentem koncert i z samochodu ukradziono nam walizkę z mikrofonem. W serialu jest to historia ze skradzioną gitarą. Bardzo fajnie napisany odcinek, ale nie chcę za dużo zdradzać widzom. Mogę tylko powiedzieć, że bardzo pozytywnie się kończy i jest bardzo budujący.

  „Rodzinny interes”

  odcinek z udziałem Sławomira i Kajry

  Piątek 5 listopada, godz. 17:00

  TV Puls – premiera!

  powtórki: 8 listopada, 16.00; 9 listopada, 07.00

  „Lombard. Życie pod zastaw”

  odcinek z udziałem Zenona Martyniuka

  wtorek 9 listopada, godz. 19:00

  TV Puls – premiera!

  Powtórki: 10 listopada, 18.00; 13 listopada, 17.00; 15 listopada, 10.00

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Wszystkie noce" zespołu Atut nowość disco polo, która zaskakuje!
  2. Jesika rozgrzewa luty swoją nowością 'Kochaj mnie' – Taneczny hit, który podbije serca
  3. Burza w branży! Polska reżyserka uderzyła w disco polo! W ogniu Sławomir, Zenek Martyniuk i społeczeństwo! Przesadziła?!
  4. Justyna Lubas z 3 obiecującymi premierami "Mezalians", "Po co", "Maleńka" w 2024! Tylko u nas. Zdradzamy daty i szczegóły!
  5. Nicola Pęza, czyli Cola - Nowa gwiazda disco polo! Zobaczcie jej zjawiskowe zdjęcia! | FOTO
  6. Klaudia Zielińska – Droga do wielkich milionów: Fenomen teledysku 'Silniejsza'! To najlepsza produkcja w ostatnim czasie?
  7. Premiera: Soleo z nowością 'Ap ap' - Świeży powiew w świecie Disco Polo
  8. Ten film ujawnia całą prawdę o DISCO POLO?! Gdzie obejrzeć film Disco Polo?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie