2021-11-04T18:18:00+01:00 Zenon Martyniuk, Sławomir oraz Kajra na szklanym ekranie! Gwiazdorzy wystąpią w popularnych serialach! https://disco-polo.info/uploads/news/zenon-martyniuk-slawomir-oraz-jego-zona-kajra-w-popularnych-serialach-to-beda-wyjatkowe-odcinkijpg.jpg

Zenon Martyniuk, Sławomir oraz Kajra na szklanym ekranie! Gwiazdorzy wystąpią w popularnych serialach!

Redakcja , 04 Listopad 2021  18:18
Zenon Martyniuk, Sławomir oraz Kajra na szklanym ekranie! Gwiazdorzy wystąpią w popularnych serialach!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Zenon Martyniuk, Sławomir oraz Kajra zagrali w popularnych serialach


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

W piątek 5 listopada o 17:00 TV Puls zaprasza na premierę odcinka „Rodzinnego interesu” z gościnnym udziałem Sławomira i Kajry (odc. 229). We wtorek 9 listopada o 19:00 w „Lombardzie” wystąpi Zenek Martyniuk (odc. 470). Będzie intrygująco, ciekawie i bardzo emocjonująco!

Zobacz również: Mikołajkowa składanka trafiła właśnie do sieci! To największe hity disco polo ostatnich miesięcy!

Sławomir i Kajra wcielili się w „Rodzinnym interesie” w Jowitę i Bartosza. Jowita to z pozoru chłodna i zasadnicza właścicielka SPA. Bywa szorstka i wymagająca, ale tak naprawdę szuka szczęścia w miłości. Bartosz to typ uwodziciela, który organizuje w SPA u Jowity warsztaty z technik podrywu dla mężczyzn. Postanawia poderwać Jowitę, by dowieść swojej tezy, że każdy mężczyzna jest w stanie uwieść każdą kobietę. Jak zakończy się ta historia i jaką rolę odegrają w niej Jadwiga oraz Jola (Teresa Gałczyńska, Marta Zgutczyńska) z salonu „Bella Ella”?

Reklama

Zenon Martyniuk Akcent, Sławomir oraz Kajra w serialach! To nowy pomysł na karierę?

- Myślę, że będzie to bardzo ciekawy, gorący i pełen emocji odcinek – mówi Kajra a Sławomir dodaje - Początek dnia zdjęciowego był bardzo przyjemny, bo wylądowaliśmy z Kajrą w jacuzzi i była to namiętna scena. Będzie więc ogień, jacuzzi i bąbelki. Po odcinku z naszym udziałem można spodziewać się wszystkiego – albo uczestnicy kursu z technik podrywu zaczną zdobywać wszystkie serca, albo będzie to kompletna katastrofa – wszystko zależy od tego jak to zostanie zmontowane (śmiech).

A co sprowadziło Zenona Martyniuka do najsłynniejszego lombardu w Polsce? Zenon Martyniuk zagrał w „Lombardzie” samego siebie - wątek z udziałem artysty rozpoczyna się od kradzieży jego gitary po koncercie. Złodziej zastawia gitarę w lombardzie Kazimierza (Zbigniew Buczkowski), którego pracownicy - Andżela i Romek (Dominika Skoczylas, Marcin Borchardt) - szybko odkrywają, kto jest prawowitym właścicielem instrumentu. Powiadamiają Zenka, a ten we własnej osobie zjawia się na Cichej. Zaczyna się trzymające w napięciu śledztwo: Kto ukradł gitarę? Na co złodziejowi były potrzebne pieniądze? I czy z aferą ma coś wspólnego młodziutka Didi, obdarzona przepięknym głosem?

Reklama

- Rola w „Lombardzie” to moja pierwsza przygoda z serialem. Zagrałem wspólne sceny z panem Zbyszkiem Buczkowskim – serialowym Kazimierzem – i była to dla mnie wielka przyjemność, tym bardziej, że wcześniej się nie spotkaliśmy. Mieliśmy świetnie napisane dialogi, dzięki czemu znakomicie odgrywało się rozmowę z Kazimierzem. Trochę sobie pogadaliśmy (śmiech). – mówi Zenon Martyniuk i dodaje: - Odcinek, w którym występuję, to świetna historia, która zresztą naprawdę się wydarzyła - jakieś 10-12 lat temu graliśmy z Akcentem koncert i z samochodu ukradziono nam walizkę z mikrofonem. W serialu jest to historia ze skradzioną gitarą. Bardzo fajnie napisany odcinek, ale nie chcę za dużo zdradzać widzom. Mogę tylko powiedzieć, że bardzo pozytywnie się kończy i jest bardzo budujący.

Zobacz również: Uwielbiana formacja disco polo - Daj to Głośniej odkrywa karty! Artyści zaskoczyli fanów nowością!

„Rodzinny interes”

odcinek z udziałem Sławomira i Kajry

Piątek 5 listopada, godz. 17:00

TV Puls – premiera!

powtórki: 8 listopada, 16.00; 9 listopada, 07.00

„Lombard. Życie pod zastaw”

odcinek z udziałem Zenona Martyniuka

wtorek 9 listopada, godz. 19:00

TV Puls – premiera!

Powtórki: 10 listopada, 18.00; 13 listopada, 17.00; 15 listopada, 10.00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda 'Rolnik szuka żony' zauroczona Zenkiem Martyniukiem '..uwielbiam go' – do sieci trafiło wymowne zdjęcie.
  2. Rewelacyjna nowość formacji Mega Jump już dostępna w sieci! To nowy hit disco polo?!
  3. Akcent, Boys i Classic! Historyczne spotkanie gigantów disco polo! Wiemy, co przygotowali artyści!
  4. Gorąca premiera utalentowanej wokalistki disco polo podbija sieć! To produkcja idealna do tańca?!
  5. Śliczne artystki zespołu Top Girls w skąpych strojach! Gwiazdy disco polo kuszą ciałem! Wyglądają jak boginie?!
  6. Znana wokalistka disco polo spowodowała kolizję! Gwiazda uderzyła w tył innego auta! Do sieci trafił film z miejsca zdarzenia!
  7. Edyta Folwarska przeszła ogromną metamorfozę i jest nie do poznania! Prezenterka wygląda jak gwiazda Hollywood!
  8. Uwagę zwraca jej zjawiskowy tatuaż! Zjawiskowa artystka disco polo odważnie pokazała swoje zgrabne ciało!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami