Reklama


Reklama

Zenon Martyniuk przeszedł samego siebie To było coś wyjątkowego! Najlepszy występ w historii?! | VIDEO

2019-05-26T18:02:00+02:00 Zenon Martyniuk przeszedł samego siebie To było coś wyjątkowego! Najlepszy występ w historii?! | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/05/to-bylo-cos-wyjatkowego-zenon-martyniuk-przeszedl-samego-siebie-video-1558876467.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Lider zespołu Akcent to król disco polo!

Reklama

Postać nietuzinkowa w świecie disco polo - legenda muzyki tanecznej Zenon Martyniuk, którego kochała cała Polska na swoim koncie ma wiele przebojów. Jeszcze więcej koncertów na terenie całego naszego kraju oraz poza granicami. 

Zobacz również: Już wiemy kto wystąpi na jednym z największych festiwali disco polo! Łódź Disco Fest 2020!

Lider zespołu Akcent nie raz udowodniła, że miano króla muzyki disco polo mu się należy. Skromny, zawsze uśmiechnięty wokalista wczoraj podczas Super Hit Festiwalu w Sopocie pokazał wielką klasę.

Po raz pierwszy telewizji Zenon Martyniuk zagrał na żywo z zespołem prezentując swoje największe przeboje takie jak "Moja gwiazda", "Przekorny los", czy "Kochana wierzę w miłość", "Życie to są chwile" oraz "Przez twe oczy zielone".

W sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat Zenona Martyniuka i jego występu w Sopocie. Wielu internautów zgodnie potwierdziło, że był to najlepszy moment Super Hit Festiwalu w Sopocie.

Nic dziwnego, Zenon Martyniuk to wielka klasa i mega zdolności wokalne. Dodatkowo utwory, które zna cała Polska pomogły, że występ grupa Akcent był najlepszy.

Zobacz również: Gwiazda disco polo zachwyca ciałem mieszkańców hiszpańskiego kurortu! Zobaczcie GORĄCE ZDJĘCIA!

Zobaczcie co działo się w Sopocie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Premiera od wschodzących gwiazd disco polo hitem internetu?! Zobaczcie ich nowość 'Limuzyna'!
  2. „Przykumaj te kocie ruchy” discopolowym hitem w sieci?! Internauci już komentują!
  3. Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.