2019-05-26T18:02:00+02:00 Zenon Martyniuk przeszedł samego siebie To było coś wyjątkowego! Najlepszy występ w historii?! | VIDEO https://disco-polo.info/uploads/news/2019/05/to-bylo-cos-wyjatkowego-zenon-martyniuk-przeszedl-samego-siebie-video-1558876467.jpg

Zenon Martyniuk przeszedł samego siebie To było coś wyjątkowego! Najlepszy występ w historii?! | VIDEO

Redakcja , 26 Maj 2019  18:02

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zenon Martyniuk przeszedł samego siebie To było coś wyjątkowego! Najlepszy występ w historii?! | VIDEO
Źródło zdjęć: materiały własne
Reklama

Lider zespołu Akcent to król disco polo!

Reklama

Postać nietuzinkowa w świecie disco polo - legenda muzyki tanecznej Zenon Martyniuk, którego kochała cała Polska na swoim koncie ma wiele przebojów. Jeszcze więcej koncertów na terenie całego naszego kraju oraz poza granicami. 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo uratował ludzkie życie! Szereg badań i zastrzyków!

Lider zespołu Akcent nie raz udowodniła, że miano króla muzyki disco polo mu się należy. Skromny, zawsze uśmiechnięty wokalista wczoraj podczas Super Hit Festiwalu w Sopocie pokazał wielką klasę.

Po raz pierwszy telewizji Zenon Martyniuk zagrał na żywo z zespołem prezentując swoje największe przeboje takie jak "Moja gwiazda", "Przekorny los", czy "Kochana wierzę w miłość", "Życie to są chwile" oraz "Przez twe oczy zielone".

W sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat Zenona Martyniuka i jego występu w Sopocie. Wielu internautów zgodnie potwierdziło, że był to najlepszy moment Super Hit Festiwalu w Sopocie.

Nic dziwnego, Zenon Martyniuk to wielka klasa i mega zdolności wokalne. Dodatkowo utwory, które zna cała Polska pomogły, że występ grupa Akcent był najlepszy.

Zobacz również: Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!

Zobaczcie co działo się w Sopocie!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!
  2. Gwiazda zespołu Mejk pokazała ponętne ciało leżąc na łóżku! Widok pięknej wokalistki disco polo zapiera dech w piersiach!
  3. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  4. Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! Gwiazdor disco polo przyznał, że ciągle dolewa oliwy do ognia!
  5. Bardzo mocne słowa Angeliki Żmijewskiej i Pauli Karpowicz! Topky mają dość?! Ostro o byłym zespole?!
  6. Co za podobieństwo! Marcin Miller – Boys pokazał swoją mamę. Gwiazdor nie ukrywa swojej wielkiej miłości do rodziny!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami