2021-03-21T07:20:00+01:00 Zenon Martyniuk od dziesięcioleci dzieli i rządzi w branży disco polo?! Wielkie osiągnięcie Króla https://disco-polo.info/uploads/news/zenek-martyniuk-odcina-kupony-od-swojej-slawy-wielkie-osiagniecie-krola-disco-polojpg.jpg

Zenon Martyniuk od dziesięcioleci dzieli i rządzi w branży disco polo?! Wielkie osiągnięcie Króla

Redakcja , 21 Marzec 2021  07:20

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Zenon Martyniuk od dziesięcioleci dzieli i rządzi w branży disco polo?! Wielkie osiągnięcie Króla
Źródło zdjęć: Facebook - Akcent Polska

Czasy się zmieniły, a Król wciąż pozostaje ten sam. W tanecznym świecie odnajduje się jak ryba w wodzie. On i jego gitara wyznaczają trendy, do których próbuje doskoczyć każdy muzyk

Reklama

Najbardziej popularni artyści disco polo, mogą liczyć na największe osiągnięcia związane ze swoją twórczością. W obecnych czasach, najbardziej wymierną skalą dla oceny utworu przez fanów, są wyświetlenia w serwisie YouTube. To właśnie na tej platformie muzycznej, gwiazdy disco polo są prawdziwymi milionerami.

Zobacz również: 'Jedna rada na miłość nie wydawaj' - to prawdziwy hit disco polo! Genialna nowość podbija serca milionów Polaków!

Natomiast kilkanaście lat temu, to sprzedane kasety dyktowały pozycję twórcy na rynku. Czasy się zmieniły, a Król wciąż pozostaje ten sam. Zenek Martyniuk, bo o nim mowa, od dziesięcioleci dzieli i rządzi w branży disco polo. W tanecznym świecie odnajduje się jak ryba w wodzie. On i jego gitara wyznaczają trendy, do których próbuje doskoczyć każdy muzyk.

Zenon Martyniuk wraz z zespołem Akcent, świętuje kolejny wielki sukces. Do niezliczonych triumfów mistrza dołącza 40 mln wyświetleń piosenki "Kochana wierzę w miłość". Wynik jest oszałamiający.

Miłosna, muzyczna opowieść przypadła do gustu słuchaczom. Rezultat jasno sugeruje, że średnio każdy Polak przynajmniej raz odsłuchał hitu, ale z pewnością są osoby, które zapętlały kawałek, by bez końca upajać się najpiękniejszym wydaniem muzyki disco polo. Czas, by usłyszeć utwór ponownie. Zapraszamy do "nabijania" kolejnych milionów pod teledyskiem piosenki "Kochana wierzę w milość".

Zobacz również: Prześliczna gwiazda disco polo pokazała swoje wdzięki! Uwagę fanów zwraca jej biust!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!
  2. Piekielnie piękna wokalistka disco polo kusi fanów ponętną figurą! Wygląda jak rasowa modelka!
  3. Jesienna składanka najnowszych hitów disco polo trafiła do sieci! To prawdziwy muzyczny 'biały kruk'!
  4. Marcin Miller – Boys pozazdrościł Sławomirowi wielkiego hitu?! Wokalista zaśpiewał 'Miłość w Zakopanem' po swojemu! Jak wyszło?!
  5. Nowa wersja 'Brunetek' trafiła do sieci w nowej wersji! Fani disco polo nie kryją radości!
  6. Tajemnicza Magdalena skradła serce popularnego gwiazdora disco polo! Genialna premiera Andre już dostępna w sieci!
  7. Pilne! Popularny gwiazdor disco polo trafił w złym stanie do szpitala 'Może być różnie. Proszę o Wasze wsparcie'
  8. Cudowna premiera Zenona Martyniuka Akcent! Nikt tak nie śpiewa pięknie o miłości jak król disco polo!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami