Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-21T07:20:00+01:00 Zenon Martyniuk od dziesięcioleci dzieli i rządzi w branży disco polo?! Wielkie osiągnięcie Króla https://disco-polo.info/uploads/news/zenek-martyniuk-odcina-kupony-od-swojej-slawy-wielkie-osiagniecie-krola-disco-polojpg.jpg
Reklama

Zenon Martyniuk od dziesięcioleci dzieli i rządzi w branży disco polo?! Wielkie osiągnięcie Króla

Redakcja , 21 Marzec 2021  07:20
Zenon Martyniuk od dziesięcioleci dzieli i rządzi w branży disco polo?! Wielkie osiągnięcie Króla
Źródło zdjęć: Facebook - Akcent Polska

Czasy się zmieniły, a Król wciąż pozostaje ten sam. W tanecznym świecie odnajduje się jak ryba w wodzie. On i jego gitara wyznaczają trendy, do których próbuje doskoczyć każdy muzyk

Reklama

Najbardziej popularni artyści disco polo, mogą liczyć na największe osiągnięcia związane ze swoją twórczością. W obecnych czasach, najbardziej wymierną skalą dla oceny utworu przez fanów, są wyświetlenia w serwisie YouTube. To właśnie na tej platformie muzycznej, gwiazdy disco polo są prawdziwymi milionerami.

Zobacz również: Marcin Miller (Boys) jako Lucyfer w polskiej adaptacji?! Właśnie zakończono zdjęcia!

Natomiast kilkanaście lat temu, to sprzedane kasety dyktowały pozycję twórcy na rynku. Czasy się zmieniły, a Król wciąż pozostaje ten sam. Zenek Martyniuk, bo o nim mowa, od dziesięcioleci dzieli i rządzi w branży disco polo. W tanecznym świecie odnajduje się jak ryba w wodzie. On i jego gitara wyznaczają trendy, do których próbuje doskoczyć każdy muzyk.

Zenon Martyniuk wraz z zespołem Akcent, świętuje kolejny wielki sukces. Do niezliczonych triumfów mistrza dołącza 40 mln wyświetleń piosenki "Kochana wierzę w miłość". Wynik jest oszałamiający.

Miłosna, muzyczna opowieść przypadła do gustu słuchaczom. Rezultat jasno sugeruje, że średnio każdy Polak przynajmniej raz odsłuchał hitu, ale z pewnością są osoby, które zapętlały kawałek, by bez końca upajać się najpiękniejszym wydaniem muzyki disco polo. Czas, by usłyszeć utwór ponownie. Zapraszamy do "nabijania" kolejnych milionów pod teledyskiem piosenki "Kochana wierzę w milość".

Zobacz również: Gwiazda disco polo odważnie pokazała biust! Ten kadr robi furorę w sieci!

Reklama
Zobacz teledysk: AKCENT - Kochana wierzę w miłość
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Bardzo gorące zdjęcia Artystki disco polo podbijają sieć! Królowa spędza święta wśród palm!
  2. Przepiękna żona Sylwka Gazdy gwiazdą najnowszego teledysku Power Play pt. 'Jeden dzień'! Ta nowość to prawdziwy sztos?!
  3. Krótka sukienka odsłoniła piękne nogi wokalistki disco polo! Od tych widoków odbierze Wam mowę!
  4. Nowa wersja uwielbianego kawałka disco polo już dostępna w sieci! 'Góraleczka' to nowy HIT?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej