Reklama
Polecamy


Reklama

Zenon Martyniuk nie żyje?! To już przesada! Kolejna bzdurna informacja krąży po sieci!

2019-07-10T22:51:00+02:00 Zenon Martyniuk nie żyje?! To już przesada! Kolejna bzdurna informacja krąży po sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/07/zenon-martyniuk-nie-zyje-to-juz-przesada-kolejna-bzdurna-informacja-krazy-po-sieci-1562791329.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Ktoś po raz kolejny postanowił zaniepokoić fanów króla disco polo!

Reklama

Zenon Martyniuk - król muzyki disco polo i najbardziej rozpoznawalna postać w naszym kraju po raz kolejny zginął w tragicznym wypadku. Takie informacje krążą w mediach społecznościowych oraz w serwisach internetowych.

Zobacz również: MiłyPan z kolejną genialną nowością disco polo?! Fani od miesięcy wyczekują tego utworu!

W tym roku to już 4 przypadek, gdzie pojawiają się artykuły na temat wypadku lidera zespołu Akcent. Wszystkie wcześniejsze informacje na temat śmierci Zenona Martyniuka były nieprawdziwie. Nie inaczej jest i tym razem.

W sieci w bardzo szybkim tempie została rozpowszechniona informacja o tragicznym zdarzeniu. Wszystkich fanów króla disco polo - Zenona Martyniuka uspokajamy! 

Zenon czuje się dobrze - nic mu się nie stało, żadnego wypadku nie było, a obecnie przygotowuje się do kolejnego weekendowego koncertowania na terenie naszego kraju.

Niestety w ostatnim czasie artyści disco polo to dobra grupa do tworzenia tzw. fake newsów. Popularność muzyki disco polo jest na tyle duża, że przynosi ogromne zyski dla tych, którzy tworzą takie nieprawdziwie informacje.

Mamy nadzieję, że więcej nie będzie takiej sytuacji związanej z Zenonem Martyniukiem czy wokalistami disco polo.

Zobacz również: Niezwykłe wydarzenie disco polo już niebawem w Warszawie. Każdy może się tam pojawić.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo ukrywał przez lata brata bliźniaka?! Wyglądają identycznie?!
  2. Fala krytyki na gwiazdora disco polo za 'tęczową piosenkę'! Wokalista ostro to skomentował!
  3. Artystka disco polo miała groźny wypadek. Wjechała w drzewo! Siostra błaga o ratunek!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.