Reklama


Reklama

Zenon Martyniuk na samym szczycie! Wszystko to zasługa "Przez twe oczy zielone"!

2019-10-29T18:03:00+01:00 Zenon Martyniuk na samym szczycie! Wszystko to zasługa "Przez twe oczy zielone"! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/zenon-martyniuk-na-samym-szczycie-wszystko-przez-twe-oczu-zielone-1572357627.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

To wielki sukces!

Reklama

Nikt się nie spodziewał, że to właśnie „Przez Twe oczy zielone” Zenon Martyniuk zostanie rekordzistą w świecie disco polo. Teledysk do utworu ma już bliżej niż dalej do 200 milionów wyświetleń!

Zobacz również: Głęboki dekolt i kuse majtki - wokalistka disco polo kusi w skąpym bikini!

W świecie disco polo z góry jest zapisana zazdrość, zawiść i nienawiść wobec artystów. Jednakże Zenek Martyniuk jest fenomenem i niezaprzeczalnym indywidualistą w tej kwestii.

Przecież króla disco polo nie da się nie kochać, a gdzie tu miejsce i mowa na jakąkolwiek nienawiść w jego stronę. Jest to wręcz niemożliwe. Zenek Martyniuk to ikona muzyki tanecznej. Artysta robi po prostu swoje. Nie rozgląda się na boki i nie patrzy, czy ktoś go hejtuje i mówi, że ma to porzucić.

Zenon Martyniuk ma swój patent, punkt patrzenia i podąża do przodu zgodnie z założonym celem. Król disco polo jest idealnym przykładem na to, że czasem warto jest zrobić jeden krok, wbrew wszystkim i zaryzykować.

W ostatnim czasie Zenek miał kolejny powód, aby świętować. Jedna z jego bardziej ponadczasowych i rozpoznawanych piosenek doczekała się aż 175 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Mowa oczywiście o utworze zatytułowanym „Przez Twe oczy zielone”. Być może w tytule jest zawarty ukryty przekaz i w tym tkwi cały sekret jego sukcesu? W końcu zwrot „Przez Twe..” można odebrać dwojaka. Co o tym myślicie?

Zobacz również: Klucz do serca legendarnej grupy disco polo Redox podbije listy przebojów?! Zobaczcie nowość!

Król disco polo zawdzięcza sukces oczom?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!
  2. Wielka suma trafiła na konto gwiazdora disco polo! Wiemy za co!
  3. Odważne selfie Magdy Narożnej wywołało gorącą dyskusję w sieci!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.