Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-05-15T20:49:00+02:00 Zenon Martyniuk na Eurowizji?! Lider zespołu Akcent to idealny kandydat? https://disco-polo.info/uploads/news/2019/05/zenon-martyniuk-na-eurowizji-lider-zespolu-akcent-to-idealny-kandydat-1557925281.jpg

Zenon Martyniuk na Eurowizji?! Lider zespołu Akcent to idealny kandydat?

Redakcja , 15 Maj 2019  20:49
Reklama
Zenon Martyniuk na Eurowizji?! Lider zespołu Akcent to idealny kandydat?
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Czy muzyka disco polo pojawi się na Eurowizji?!

Reklama

Za nami pierwszy półfinał konkursu Eurowizji 2019. Niestety przedstawiciel naszego kraju zespół Tulia odpadł i nie będziemy mieli po raz kolejny swojego reprezentanta w finale. Może czas zaryzykować i wysłać Zenona Martyniuka na kolejny konkurs?

Zobacz również: Piękna gwiazda disco polo zszokowała wszystkich głębokim dekoltem. Fani nie mogą oderwać wzroku!

Według internautów najlepszym kandydatem jest król muzyki disco polo - uwielbiany artysta muzyki tanecznej - Zenon Martyniuk. Lider zespołu Akcent to obecnie najpopularniejszy wokalista w Polsce. Jego przeboje takie jak "Przez twe oczy zielone", czy "Przekorny los" pokochały miliony Polaków, czy również podbiłby serca fanów w Europie? Tego jednoznacznie nie da się stwierdzić.

Już kilkukrotnie muzycy disco polo próbowali sił w polskich preselekcjach, jednak nigdy się nie udało. Zenon Martyniuk mógłby to zmienić. W ostatnich konkursach nie było melodyjnej tanecznej piosenki, która podbiła serca Europejczyków. Może to właśnie czas Zenona Martyniuka i za rok on powinien pojawić się na konkursie Eurowizji?

Co ciekawe sam zainteresowany w wywiadach wyznał, że nie odmówiłby wzięcia udziału w takim konkursie. 

Zobacz również: Emila (Daj to Głośniej) pokazała się przed obiektywem bez stanika! Fani w szoku - Rozpięta bluza odsłoniła biust gwiazdy disco polo!

Czy faktycznie lider zespołu Akcent powinien reprezentować Polskę za rok? Czekamy na Waszą opinię. Możecie również dołączyć do akcji w mediach społecznościowych, którą zorganizowała telewizja Power TV.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Przepiękna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła biust! Widok wzbudza wiele emocji!
  2. Wokalistka disco polo w hicie grupy TRUBADURZY! Jak sobie poradziła? Ten występ przejdzie do historii! VIDEO
  3. Piękna gwiazda disco polo gotowa do bójki?! Zrobiło się bardzo gorąco!
  4. Zaginęła ukochana Artysty disco polo! Wokalista prosi o pomoc w poszukiwaniach!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej