2017-02-10T18:23:00+01:00 Zenon Martyniuk milionerem! Artysta myśli o otwarciu restauracji. Ma już nazwę! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/02/Zenon-Martyniuk-Akcent.jpg

Zenon Martyniuk milionerem! Artysta myśli o otwarciu restauracji. Ma już nazwę!

Redakcja , 10 Luty 2017  18:23
Zenon Martyniuk milionerem! Artysta myśli o otwarciu restauracji. Ma już nazwę!
Źródło zdjęć:

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

„Odkąd Zenon wystąpił razem z Marylą Rodowicz na sylwestrowym koncercie, jego akcje bardzo poszły w górę. Telefony wciąż dzwonią. Są zaproszenia na koncerty i oferty, by reklamować różne produkty” – zdradza tygodnikowi „Na żywo” PR men...

Reklama

„Odkąd Zenon wystąpił razem z Marylą Rodowicz na sylwestrowym koncercie, jego akcje bardzo poszły w górę. Telefony wciąż dzwonią. Są zaproszenia na koncerty i oferty, by reklamować różne produkty” – zdradza tygodnikowi „Na żywo” PR menadżer artysty Marek Kwiecień z Carrum Booking.

 

Wokalista – okrzyknięty przez fanów muzyki tanecznej Królem Disco Polo – sukcesywnie z tygodnia na tydzień opiewa w kolejne sukcesy. Obecnie Zenon Martyniuk reklamuje napój energetyczny firmy Just Food Polska „Zenek Energy Drink”. Jak udało się dowiedzieć redakcji „Na żywo” artysta podpisał kontrakt wart milion złotych. Na co zatem Martyniuk wyda zarobione pieniądze?

 

Sprawa najprawdopodobniej jest już przesądzona, gdyż Zenek wspólnie z żoną i synem chce otworzyć rodzinną restaurację, o której więcej przeczytacie w najnowszym wydaniu tygodnika „Na żywo”.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Festiwal Weselnych Przebojów 2021 z gwiazdami disco polo?! Bilety w sprzedaży! Kto wystąpi?!
  2. Tłumy fanów na koncercie popularnego wokalisty disco polo! Czadoman dał z siebie wszystko! Zobaczcie gorące VIDEO
  3. Daj to Głośniej idą jak burza! Artyści disco polo zaskoczyli nowym projektem! To lato będzie należało do nich?!
  4. Emilia z Daj to Głośniej pokazała zgrabne nogi! To najpiękniejsza gwiazda disco polo?!
  5. HOT zdjęcia! Żona popularnego gwiazdora disco polo zachwyca figurą w skąpym bikini!
  6. Zenon Martyniuk – Akcent przeżywa prawdziwy dramat! Bliska osoba gwiazdora disco polo walczy o życie!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami