2023-12-28T20:19:00+01:00 Zenon Martyniuk i Jego Nowy Hit "Dziki Zachód"! Zobaczcie przedpremierę! Poznaj nowy hit Zenona Martyniuka 'Dziki Zachód' - melodyjny numer disco polo z teledyskiem w klimacie westernu. Premiera już wkrótce! https://disco-polo.info/uploads/news/zenon-martyniuk-i-jego-nowy-hit-dziki-zachod-zobaczcie-przedpremierejpg.jpg Disco-Polo.info

Zenon Martyniuk i Jego Nowy Hit "Dziki Zachód"! Zobaczcie przedpremierę!


Poznaj nowy hit Zenona Martyniuka 'Dziki Zachód' - melodyjny numer disco polo z teledyskiem w klimacie westernu. Premiera już wkrótce!

Autor: Adam Begier, 28 Grudzień 2023  20:19
Źródło zdjęć: YouTube - AKCENT - Oficjalny
Zenon Martyniuk i Jego Nowy Hit
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. GOKA wskakuje na scenę disco polo! Nowy singiel "KOSMOS" już wkrótce podbije listy przebojów
 2. "Ona chce wariata" - Nowa produkcja od zespołu Weź Nie Pytaj! Posłuchaj przedpremiery!
 3. Gwiazda disco polo Justyna Lubas w sukni ślubnej! Zobacz, jak wyglądała Panna młoda w dniu swojego ślubu! | VIDEO
Reklama

  Disco polo to gatunek, który nieprzerwanie cieszy się ogromną popularnością w Polsce, a jego królem bez wątpienia jest Zenon Martyniuk. Tym razem artysta powraca z nowym, obiecującym singlem "Dziki Zachód", którego przedpremiera właśnie miała miejsce, budząc znaczne zainteresowanie fanów i mediów.

  Nowe Brzmienia Króla Disco Polo - Zenona Martyniuka

  "Dziki Zachód" to utwór, który już od pierwszych dźwięków zwraca na siebie uwagę. Melodyjność i chwytliwość, które są znakami rozpoznawczymi twórczości Zenona Martyniuka, ponownie wysuwają się na pierwszy plan. Jest to numer, który łatwo wpada w ucho i z pewnością szybko znajdzie swoje miejsce na listach przebojów.

  To, co wyróżnia "Dziki Zachód" spośród innych utworów disco polo, to nie tylko sam utwór, ale również towarzyszący mu teledysk. Zrealizowany w Stanach Zjednoczonych, klip przypomina sceny rodem z amerykańskiego westernu. To śmiały krok dla Martyniuka, który zwykle pozostawał wierny bardziej tradycyjnym motywom w swoich wideoklipach.

  Wizualna strona teledysku do "Dziki Zachód" to prawdziwa uczta dla oczu. Sceneria, która jakby przenosi nas w czasy amerykańskiego Zachodu, doskonale koresponduje z duchem utworu. Taki eksperyment wizerunkowy może być świadectwem ewolucji Zenona Martyniuka jako artysty, który nie boi się wychodzić poza ustalone ramy gatunku.

  Przedpremierowy fragment teledysku, który został udostępniony publiczności, już teraz zbiera pochlebne opinie i rozbudza apetyty na pełną wersję. To kolejny dowód na to, że Zenon Martyniuk nieustannie szuka nowych sposobów na zaskoczenie i zadowolenie swoich fanów.

  W oczekiwaniu na premierę Premiera pełnej wersji "Dziki Zachód" jest zaplanowana na najbliższe dni i z pewnością wielu fanów disco polo z niecierpliwością oczekuje tego wydarzenia. Biorąc pod uwagę zapowiedź i przedpremierowe materiały, można przypuszczać, że "Dziki Zachód" stanie się kolejnym ważnym punktem w karierze Zenona Martyniuka.

  Zobacz również: Zespół Defis w nowym stylu! Czy "Tylko dla Takiej" stanie się przebojem lata?

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Dramat gwiazd! Krzysztof Rutkowski ostro "Twoja kariera zakończy się bardzo źle" - Detektyw rusza na pomoc znanemu zespołowi Baciary
  2. Andre z nowością: "Nasza Kaszubeczka" - Prawdziwe dobre Disco Polo na Lato
  3. Wokalistki Top Girls to najpiękniejszy girls band w disco polo? Zobaczcie te zmysłowe i ponętne dekolty!
  4. Kacper Pluta rozbija bank! "To jest ta chwila" przekracza 7 milionów odtworzeń na YouTube!
  5. Premiera disco polo: Hicior - Ona jest tą jedyną
  6. To najlepsza piosenka na pierwszy taniec w 2024 Roku? The Dziemians znowu to zrobili! Premiera "Lubię patrzeć jak tańczysz"
  7. Koniec z disco polo?! Sylwester w Zakopanem bez "Sylwestra Marzeń": Nowe zasady i pomysły burmistrza
  8. Agnieszka Brysiak AGBE olśniła fanów disco! Jej soczysta stylizacja podbija internet!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie