Reklama
Polecamy


Reklama

Zenon Martyniuk (Akcent) rusza na ratunek! Gwiazdor disco polo prosi o wsparcie!

2020-07-10T13:52:00+02:00 Zenon Martyniuk (Akcent) rusza na ratunek! Gwiazdor disco polo prosi o wsparcie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/07/zenon-martyniuk-o-wielkim-sercu-rusza-na-ratunek-potrzebujacemu-prosi-o-wsparcie-1594373664.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/akcentpolska
Reklama


Życie gwiazd

Gwiazdor muzyki tanecznej Zenon Martyniuk okrzyknięty mianem króla disco polo postanowił ruszyć na ratunek

Reklama

Disco polo to gatunek, który poza świetną muzyką, przepięknymi klipami i utalentowanymi zespołami łączy w sobie także dobre serca. Możemy się kolejny raz o tym przekonać. Gwiazdor muzyki tanecznej postanowił pomóc potrzebującemu dziecku!

Zobacz również: Żona gwiazdora disco polo odważnie eksponuje swój atrakcyjny dekolt!

Zenon Martyniuk to niekwestionowany Król disco polo. Tak mówi się o nim od lat i świadczą o tym listy przebojów przepełnione utworami formacji Akcent, wyświetlenia klipów w sieci czy ogrom koncertów granych przez Martyniuka. Lider zespołu Akcent wyróżnia się jeszcze jedną wspaniałą cechą - ma ogromne i dobre serce.

Na Fanpage zespołu pojawił się wpis, w którym formacja informuje o przekazaniu winylowej płyty wraz z autografem Zenona Martyniuka na licytację, z której środki zostaną przekazane na leczenie Kubusia. Ten choruje na SMA. Jak w samym wpisie zaznaczono, z reguły Król disco polo nie udostępnia tego typu zbiórek - ta historia jednak bardzo go poruszyła.

Trzymamy kciuki za wspomnianego chłopca - życzymy powrotu do zdrowia! Czytelników zapraszamy do wzięcia udziału w licytacji - razem możemy uratować Kubusia!

Zobacz również: Żona gwiazdora disco polo odważnie eksponuje swój atrakcyjny dekolt!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zakochana Magda Narożna w objęciach ukochanego! Wokalistka disco polo nie kryje się z miłością!
  2. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w roli kury domowej? Gwiazda mówi o tym wprost!
  3. Już wiemy kto wystąpi na największym weselu w Polsce. Disco polo też tam będzie! (Festiwal Weselnych Przebojów.)


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.