2021-05-01T07:30:00+02:00 Zenon Martyniuk (Akcent) na szczycie popularności! To od tych piosenek zaczęła się jego wielka kariera! https://disco-polo.info/uploads/news/magiczna-podroz-w-czasie-z-zenkiem-martyniukiem-czy-znasz-te-hityjpg.jpg

Zenon Martyniuk (Akcent) na szczycie popularności! To od tych piosenek zaczęła się jego wielka kariera!

Redakcja , 01 Maj 2021  07:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zenon Martyniuk (Akcent) na szczycie popularności! To od tych piosenek zaczęła się jego wielka kariera!
Źródło zdjęć: fot. Polsat
Reklama

Zenek Martyniuk swoją przygodę z grupą Akcent rozpoczął w 1989 roku. Przez ten czas artysta nagrał 16 płyt, które sprzedały się w milionach egzemplarzy

Reklama

Zdaje się, że twórczość Zenka Martyniuka powinna znać już cała Polska. Od czasu słynnego hitu o “oczach zielonych”, artysta jest jednym z najpopularniejszych artystów disco polo.

Zobacz również: Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!

Założymy się, że są wśród Was osoby, które nie pamiętają, lub nie znają początkowej dyskografii Zenka Martyniuka. Przecież te kawałki mają już prawie 30 lat! Naprawdę warto szybko nadrobić zaległości, tym bardziej, że teraz jest ku temu niebywała okazja!

Na kanale Zenka pojawił się nie lada kąsek dla fanów artysty! Jest nim niesamowita składanka hitów  Martyniuka, z początków jego kariery! Znajdziemy tu takie perełki jak “Mała ooo”, “Hej Ty”, “Żegnaj mała”, “Ostatni most”, czy “Dajcie mi gitarę”. To oczywiście nie wszystkie utwory zawarte w tej składance, bowiem całość trwa ponad 90 minut!

Te piosenki przywołują wspomnienia! Warto przypomnieć, że Zenek Martyniuk swoją przygodę z Akcentem rozpoczął w 1989 roku. Przez ten czas artysta nagrał 16 płyt, które sprzedały się w milionach egzemplarzy!

Po takiej dawce hitów Zenka, niejeden z Was może teraz pisać maturę ze znajomości twórczości naszego narodowego wieszcza. Piątka murowana!

Zobacz również: Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Zenon Martyniuk - początki zespołu Akcent
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Małgorzata Grabda – Camasutra pokazała swoją wielką miłość! Gwiazda disco polo zakochana do szaleństwa!
  2. Taneczna premiera zespołu Freaky Boys podbija serca fanów! To może być nowy hit disco polo?!
  3. Zjawiskowa Justyna Lubas - Top Girls zachwyca fanów! Piękna wokalistka disco polo ideałem kobiecości?
  4. Prześliczna gwiazda disco polo zachwyca idealną figurą! Ma na to niezawodną receptę!
  5. Szpilki zdradziły fanom pilnie strzeżoną tajemnicę! Urocze artystki disco polo za kilka dni zawojują świat!
  6. Niezwykły koncert zespołu Top Girls na deskach opolskiego amfiteatru! Piękne gwiazdy disco polo rozpaliły publiczność do czerwoności! Mamy nagranie!
  7. Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!
  8. Totalny szok! Zenon Martyniuk - Akcent z gorącą premierą pt. 'Mercedesy'! | VIDEO
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami