2021-05-01T07:30:00+02:00 Zenon Martyniuk (Akcent) na szczycie popularności! To od tych piosenek zaczęła się jego wielka kariera! https://disco-polo.info/uploads/news/magiczna-podroz-w-czasie-z-zenkiem-martyniukiem-czy-znasz-te-hityjpg.jpg

Zenon Martyniuk (Akcent) na szczycie popularności! To od tych piosenek zaczęła się jego wielka kariera!

Redakcja , 01 Maj 2021  07:30
Zenon Martyniuk (Akcent) na szczycie popularności! To od tych piosenek zaczęła się jego wielka kariera!
Źródło zdjęć: fot. Polsat

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Zenek Martyniuk swoją przygodę z grupą Akcent rozpoczął w 1989 roku. Przez ten czas artysta nagrał 16 płyt, które sprzedały się w milionach egzemplarzy

Reklama

Zdaje się, że twórczość Zenka Martyniuka powinna znać już cała Polska. Od czasu słynnego hitu o “oczach zielonych”, artysta jest jednym z najpopularniejszych artystów disco polo.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo odsłoniła zgrabne nogi! Fani oczarowani Jej idealną figurą!

Założymy się, że są wśród Was osoby, które nie pamiętają, lub nie znają początkowej dyskografii Zenka Martyniuka. Przecież te kawałki mają już prawie 30 lat! Naprawdę warto szybko nadrobić zaległości, tym bardziej, że teraz jest ku temu niebywała okazja!

Na kanale Zenka pojawił się nie lada kąsek dla fanów artysty! Jest nim niesamowita składanka hitów  Martyniuka, z początków jego kariery! Znajdziemy tu takie perełki jak “Mała ooo”, “Hej Ty”, “Żegnaj mała”, “Ostatni most”, czy “Dajcie mi gitarę”. To oczywiście nie wszystkie utwory zawarte w tej składance, bowiem całość trwa ponad 90 minut!

Te piosenki przywołują wspomnienia! Warto przypomnieć, że Zenek Martyniuk swoją przygodę z Akcentem rozpoczął w 1989 roku. Przez ten czas artysta nagrał 16 płyt, które sprzedały się w milionach egzemplarzy!

Po takiej dawce hitów Zenka, niejeden z Was może teraz pisać maturę ze znajomości twórczości naszego narodowego wieszcza. Piątka murowana!

Zobacz również: Zwrot akcji na planie teledysku disco polo?! Doszło do oświadczyn! Co na to zaskoczona wokalistka zespołu Szpilki?!

Reklama
Zobacz teledysk: Zenon Martyniuk - początki zespołu Akcent
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wakacyjna Trasa Dwójki - na scenie plejada gwiazd disco polo! Wśród nich Zenon Martyniuk, Mig i Bayera!
  2. Śliczna wokalistka disco polo pokazała się bez stanika! Uwagę zwrócił opis zdjęcia!
  3. Zwrot akcji na planie teledysku disco polo?! Doszło do oświadczyn! Co na to zaskoczona wokalistka zespołu Szpilki?!
  4. Kłopoty na planie teledysku popularnego artysty disco polo! Pechowa produkcja przyniesie mu popularność?!
  5. Gwiazdor disco polo zaskoczył nowym VIDEO! Bayera nagrał teledysk w słonecznej Chorwacji!
  6. Ten rok będzie należał do grupy Playboys?! Niezwykła premiera uwielbianych gwiazdorów disco polo podbija sieć!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami