Reklama
Polecamy


Reklama

Zenon i Danuta Martyniukowie: Chwile lęku przed weselem!

2018-11-01T10:30:00+01:00 Zenon i Danuta Martyniukowie: Chwile lęku przed weselem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/zenon-i-danuta-martyniukowie-chwile-leku-przed-weselem-1540290467.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Osłabiona Ewelina mierzyła suknię i wracała do łóżka, dzięki czemu w najważniejszym dniu w życiu wyglądała olśniewająco.

Reklama

Od niezwykłego ślubu ich syna – Daniela – minęły już dwa tygodnie i wciąż wspomina się rozmach tej uroczystości. Niestety, jak udało się nam dowiedzieć, w czasie przygotowań rodzinę Zenona Martyniuka sparaliżowała smutna wiadomość. Przyszła synowa artysty – 19-letnia Ewelina Golczyńska – tak źle się poczuła, że trzeba ją było zawieźć do szpitala.

Daniel bał się o zdrowie i swojej ukochanej, i dziecka, które przecież nosi pod sercem. Niezwłocznie zadzwonił też do mamy z prośbą o wsparcie. Danuta Martyniuk, doświadczona pielęgniarka z 18-letnim stażem pracy, od razu ruszyła na pomoc i to ona pierwsza rozmawiała z lekarzami. – Traktuję Ewelinę jak moją córkę, więc natychmiast przyjechałam do szpitala, żeby sprawdzić, co się z nią dzieje. Nie mogłabym inaczej – mówi nam Danuta. Suknię ślubną mierzyła... w szpitalu Dziewczyna miała kłopoty z nerkami, lekarze musieli podać jej antybiotyki i dla pewności zatrzymali w szpitalu na prawie tydzień.

Zobacz również: Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!

To skomplikowało przygotowania do ślubu i jeszcze bardziej zmobilizowało przyszłą teściową. Danuta musiała być w kontakcie z rodzicami Eweliny i koordynować przymiarki sukni ślubnej w… szpitalu! Projektantka – Elwira Horosz – stanęła jednak na wysokości zadania i z kreacją przyjeżdżała na miejsce. – Świetna dziewczyna, jestem jej wdzięczna, że wszystkim się zajęła – mówi o projektantce Danuta.

Osłabiona Ewelina mierzyła suknię i wracała do łóżka, dzięki czemu w najważniejszym dniu w życiu wyglądała olśniewająco. Żona Zenona jest też wdzięczna Annie Plewie, właścicielce zajazdu Lipowy Most, w którym odbyło się wesele. – Wszystko było dopięte na ostatni guzik, a ja mogłam zająć się moimi dziećmi – mówi. Teraz oczekuje już tylko narodzin wnuczki Zosi, która przyjdzie na świat w lutym. Daniel, po ostatnich wydarzeniach, otoczył swą żonę wyjątkową troską.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny wyznał miłość trzem osobom! Gwiazdor disco polo jest przeszczęśliwy!
  2. Zjawiskowa Emilka z Daj to Głośniej przeszła metamorfozę! Gwiazda disco polo wygląda obłędnie!
  3. Z ostatniej chwili! Uwielbiana artystka disco polo uległa poważnemu wypadkowi. Siostra błaga o pomoc!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.