2024-05-04T20:25:00+02:00 Zenek Martyniuk rozgrzał Park Śląski! Niesamowite emocje na koncercie gwiazdy disco polo! Mamy nagranie | V Zenek Martyniuk elektryzuje Park Śląski! Tłumy fanów disco polo, energetyczne hity i atrakcje dla całej rodziny. Nie przegap https://disco-polo.info/uploads/news/zenek-martyniuk-rozgrzal-park-slaski-niesamowite-emocje-na-koncercie-gwiazdy-disco-polo-mamy-nagranie-videojpg.jpg Disco-Polo.info

Zenek Martyniuk rozgrzał Park Śląski! Niesamowite emocje na koncercie gwiazdy disco polo! Mamy nagranie | VIDEO


Zenek Martyniuk elektryzuje Park Śląski! Tłumy fanów disco polo, energetyczne hity i atrakcje dla całej rodziny. Nie przegap

Autor: Adam Begier, 04 Maj 2024  20:25
Źródło zdjęć: facebook.com/akcentpolska
Zenek Martyniuk rozgrzał Park Śląski! Niesamowite emocje na koncercie gwiazdy disco polo! Mamy nagranie | VIDEO
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Najpiękniejsza para disco polo! Bartek DBomb i przepiękna Natalia kibicują na meczu Polska - Turcja!
 2. Robi wrażenie! Tak wygląda trasa koncertowa gwiazd disco polo Topky Lato 2024! Gdzie zagrają Angelika Żmijewska oraz Paula Karpowicz-Zimecka?
 3. "Kochać można tylko raz" - Gorąca Premiera Romeo
Reklama

  3 maja 2024 roku Park Śląski stał się miejscem, gdzie muzyka łączyła pokolenia. Mowa o wydarzeniu, które przyciągnęło tłumy fanów disco polo, zgromadzonych, by wspólnie świętować i bawić się przy dźwiękach utworów, które na stałe zapisały się w sercach wielbicieli tego gatunku.

  Energia i radość na koncercie Zenka Martyniuka

  Już od pierwszych minut koncertu było wiadomo, że Zenek Martyniuk nie zawiedzie swoich fanów. Atmosfera na Dużej Łące Parku Śląskiego szybko nabrała barw, a energia płynąca ze sceny porwała zgromadzonych. Niezapomniane hity takie jak "Królowa Nocy" oraz "Przez Twe oczy zielone" sprawiły, że publiczność dosłownie unosiła się z radości, śpiewając razem z artystą każde słowo.

  Atrakcje dla całej rodziny w Parku Śląskim

  Oprócz muzycznego spektaklu, organizatorzy zadbały również o komfort i różnorodność atrakcji towarzyszących. Strefa gastronomiczna z food truckami oferowała szeroki wybór dań, które można było smakować w rytmie przebojów. Dzieci, dla których przygotowano specjalne atrakcje, mogły cieszyć się zabawami dostosowanymi do ich wieku, co sprawiło, że rodziny mogły spędzać czas na koncercie w pełnym składzie.

  Koncert w Parku Śląskim trwał zaledwie godzinę, lecz emocje i wspomnienia, jakie zostawił w sercach uczestników, z pewnością będą żyły znacznie dłużej. Dla wielu, to nie tylko koncert, ale wspólnie spędzony czas, pełen śmiechu i tańca, który na nowo zdefiniował ich miłość do muzyki disco polo. Świadkami tego wyjątkowego wydarzenia były nie tylko osoby na miejscu, ale i ci, którzy mogą teraz doświadczyć tych chwil dzięki nagraniom udostępnionym przez uczestników.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Zenek Martyniuk raz jeszcze udowodnił, że jego muzyka ma niezwykłą moc łączenia ludzi, bez względu na wiek czy pochodzenie. Sprawdźcie sami, oglądając nagranie jednej z uczestniczek tego magicznego wieczoru.

  Reklama

  Zenon Martyniuk - Jak Mam Cię Pokochać

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Żona Dawida Narożnego ukarana? Nagranie z koncertu zdradza wszystko "Będzie po premii"
  2. Niepublikowane nagrania BOYS z lat 90-tych już na Spotify! Sprawdź, co kryją te wyjątkowe sesje w garażu!
  3. Nie uwierzysz! Zenon Martyniuk zdradził się z nowym utworem dla Jagiellonii Białystok! "piosenka o miłości kibiców do klubu"
  4. Nowa Premiera na horyzoncie: Justyna Lubas z wyjątkową nowością!
  5. To najlepsze koncerty? Skolim rozgrzał Grodków do czerwoności! Zobacz, co wydarzyło się na koncercie króla latino!
  6. Znany producent stworzył klubową wersję HITU disco polo Topky "Kto wkurzy Cię jak ja"! Gwiazdy deklasują konkurencje?
  7. Pilne! Znany gwiazdor zespołu disco polo Classic w szpitalu! Trafił, na salę operacyjną!
  8. Nowość Kapela ROY "JA I TY" – emocje, miłość i tajemnice w jednym utworze! Zobacz teledysk, który zachwyca! Przedpremiera!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie