Reklama


Reklama

Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?!

2020-09-19T15:30:00+02:00 Zenek Martyniuk odkrywa nowe horyzonty dla całej branży disco polo! Czeka nas wielki przełom?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/09/szok-zenek-jako-pierwszy-w-historii-czlowiek-ze-swiata-disco-polo-dokonal-niemozliwego-1600088456.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Akcent Polska
Reklama


Życie gwiazd

Do materiałów edukacyjnych trafiła parafraza wielkiego przeboju disco polo Zenka Martyniuka pt. „Przez Twe Oczy Zielone”

Reklama

Jeśli ktoś myślał, że disco polo dotarło już do każdego zakątka przestrzeni publicznej, to ostatnio okazało się, jak bardzo się mylił.

Zobacz również: Miasto z kamieni nowym hitem disco polo?! Fani zachwyceni premierą grupy Beat Magic!

Chociaż muzyka taneczna rozprzestrzeniła się już na ogromną skalę to nikt nie spodziewał się, że sprawy zajdą aż tak daleko. Telewizja, radio, największe w kraju festiwale, czy film na dużym ekranie, to miejsca, które sukcesywnie zdobywało disco polo. Teraz dokładamy jeszcze szkolne podręczniki.

Nie musicie czytać drugi raz...chodzi o książki, które pod koniec sierpnia, rodzice kupują swoim pociechom. Do tych właśnie materiałów edukacyjnych trafiła parafraza wielkiego przeboju disco polo pt. „Przez Twe Oczy Zielone”. Uczniowie na warsztat wezmą treść: „Odkąd zobaczyłem ciebie, nie tknę jadła ni napoju.

Ciągle czuję się jak w niebie, podczas ćwiczeń nawet w boju", która jest pochodną od wielkiego przeboju Króla Disco polo. Zadaniem adeptów będzie wskazanie czasowników oraz określenie ich gramatycznych form. Dla nas jednak najbardziej kluczowe jest, że konkretna treść z branży, trafia do edukacyjnego wymiaru naszego społeczeństwa.

To dobra wróżba dla dalszego rozwoju muzyki tanecznej. Należy także podkreślić, że po raz kolejny to Zenek Martyniuk, jego muzyka i osobowość odkrywają nowe horyzonty dla całej branży disco polo.

Zobacz również: Uwielbiana formacja Daj to Głośniej sieje spustoszenie wśród YouTube’owych konkurentów! Nowość pt. "Ochotę mam" podbiją sieć?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo z wynikiem dodatnim. Wirus bezpardonowo wkroczył do branży disco polo!
  2. Angelika z Top Girls na randce?! Wokalistka disco polo zaskoczyła wyjątkowym towarzystwem!
  3. Pikantne sceny artystek hulają w sieci! Słynne siostry z disco polo zachwycają coraz odważniejszymi kadrami!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.