Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-19T16:00:00+01:00 Zdjęcie gwiazdy disco polo przed i po metamorfozie podbija sieć! Szokująca przemiana! https://disco-polo.info/uploads/news/zdjecie-gwiazdy-disco-polo-przed-i-po-szokujaca-przemianajpg.jpg
Reklama

Zdjęcie gwiazdy disco polo przed i po metamorfozie podbija sieć! Szokująca przemiana!

Redakcja , 19 Luty 2021  16:00
Zdjęcie gwiazdy disco polo przed i po metamorfozie podbija sieć! Szokująca przemiana!
Źródło zdjęć: instagram.com/sylwia_wez_nie_pytaj/
Reklama

Udało nam się dotrzeć do zdjęcia gwiazdy zrobionego przed przemianą! Choć w obu przypadkach wokalistka wygląda nad wyraz perfekcyjnie, to metamorfoza robi potężne wrażenie

Reklama

Stylizacje gwiazd disco polo od zawsze budziły ogromne emocje. Fani z wielkim zainteresowaniem obserwują, jakie niespodzianki wizualne przygotowały największe gwiazdy naszego gatunku.

Zobacz również: Przepiękna gwiazda zespołu Top Girls zachwyca w internecie. Zmysłowe zdjęcia zwalają z nóg!

Te są coraz bardziej spektakularne. Przemiany, jakie fundują odbiorcom artystki, mogą nieźle zawrócić w głowie. Jednak główną ich misją jest zachwycać, a to za każdym razem udaje się z wielkim powodzeniem.

Sylwia Morcinek, to wokalistka grupy Weź Nie Pytaj. Artystka wraz z zespołem stworzyła kilka skocznych przebojów, które szturmem zdobyły znaczną część discopolowego terytorium. Dodatkowo śliczna Sylwia budzi podziw prezentując swoją niezwykłą urodę.

Ostatnio na profilu formacji Weź Nie Pytaj pojawiła się fotografia, która stawia piosenkarkę w zupełnie nowym świetle. Znakomity makijaż i kolorowe ozdoby na twarzy i dekolcie sprawiły, że fani ujrzeli nową wersję swojej ulubienicy w jeszcze piękniejszym wydaniu! Nam udało się dotrzeć do zdjęcia gwiazdy przed wykonaniem makijażu.

Choć w obu przypadkach wokalistka wygląda nad wyraz perfekcyjnie, to metamorfoza robi potężne wrażenie. Zobaczcie obie fotki. Posłuchajcie utworu grupy Weź Nie Pytaj pt. "Szumi Las". Tam również można podziwiać Sylwię i jej fenomenalne stylizacje.

Zobacz również: Artystka disco polo pokazała pazur! W sieci pojawiło się wyjątkowe nagranie z jej udziałem!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: Weź Nie Pytaj - Szumi Las
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielki ukłon w kierunku nieżyjącej gwiazdy disco polo! Hit sprzed lat doczekał się fenomenalnego odświeżenia!
  2. Perfekcyjne ciało?! Wokalistka disco polo znakomicie podkreśliła swoją idealną figurę!
  3. Dramatyczna wiadomość obiegła świat disco polo! To koniec historii!
  4. Prawdziwe i klasyczne brzmienie disco polo w genialnej premierze?! To prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej