2020-12-08T15:46:00+01:00 Zaskakujący wpis! Lider legendarnej grupy disco polo - Milano podjął się nowej pracy! Wiemy, co będzie ro Tego z pewnością nikt się nie spodziewał! Czy to koniec scenicznej kariery Artysty disco polo https://disco-polo.info/uploads/news/18bc2d741288707ef10e328148d0f1cf.jpg Disco-Polo.info

Zaskakujący wpis! Lider legendarnej grupy disco polo - Milano podjął się nowej pracy! Wiemy, co będzie robił!


Tego z pewnością nikt się nie spodziewał! Czy to koniec scenicznej kariery Artysty disco polo

Autor: Goliat, 08 Grudzień 2020  15:46
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Zaskakujący wpis! Lider legendarnej grupy disco polo - Milano podjął się nowej pracy! Wiemy, co będzie robił!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Sławomir Zapała i Zenek Martyniuk zaskakują fanów! Na to czekała cała Polska? Do współpracy zaprosili żony!
 2. Sławomir i Zenon Martyniuk w Teledysku 'Tańcz'! TO hit lata?
 3. Nowy hit Valdiego: "Sopot" - Idealny Wakacyjny Utwór na Lato
Reklama

Takiego wpisu nie spodziewał się żaden z fanów Artysty! Czy taka decyzja oznacza koniec kariery disco polo? Co spowodowało taką decyzję? Znamy szczegóły!

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zaskakuje! Balladowa wersja hitu 'Chyba że z Tobą' podbija internet!

Mirosław Trzciński to uwielbiany przez fanów wokalista i lider formacji Milano. Zespół pod jego wodzą wydał takie utwory jak "Bajka (Sialalajka)", "Największe serce" czy "Baśka, Barbara". Dyskografia formacji dowodzonej przez Mirka jest zdecydowanie bardziej obszerna, jednak każdy fan disco polo doskonale zna utwory tego zespołu i nie musimy tutaj wymieniać więcej tytułów.

Ostatni okres dla Artystów (również tych z branży disco polo) nie jest łatwy. Ograniczenia wprowadzone na terenie kraju odebrały zespołom możliwość koncertowania i aktywnego spotykania się ze swoimi fanami. W sieci pojawiło się sporo wpisów w tym temacie - niejednokrotnie wywołały one burzę. Lider formacji Milano zaskoczył jednak wszystkich swoją najnowszą publikacją. Jak się okazuje, podjął on inną pracę!

Zapewne zadajecie sobie pytanie: czy to koniec muzycznej działalności lidera legendarnego zespołu? Absolutnie nie! Na Facebooku ukazał się wpis, w którym Mirek informuje o podjęciu pracy w Środowiskowym Domu Samopomocy "Pogodni" Caritas Archidiecezji Białostockiej. Jak napisał sam Artysta:

Kochani Ci którzy mnie znają wiedzą, że przez kilka lat pracowałem z Osobami Niepełnosprawnymi. Czasy są jakie są, ale zdrowie jest najważniejsze . Siedzę w domu osiem miesięcy i  już mi się znudziło. Dlatego od poniedziałku zaczynam pracę w ŚDS. Będziemy robić spektakle teatralne i inne piękne rzeczy. Kilka godzin tygodniowo pozwoli mi robić coś co też kocham.

Jeśli ktokolwiek zamartwiał się o dalszą muzyczną karierę, to nie musi dłużej tego robić - wokalista nie wycofuje się z branży i jak sam zapowiada:

Już w styczniu premiera kolejnego teledysku od Zespołu MILANO.

Taka decyzja jest z pewnością zaskakująca, ale postawa lidera Milano jest godna naśladowania. Niesienie pomocy innym i realizacja swoich pasji to coś, czym warto się inspirować. Takie zachowanie Artysty to przykład dla innych - to także kolejny dowód na to, że w świecie disco polo mamy przyjemność obcować z ludźmi o ogromnym sercu.

Reklama

Milano & BajorekD - To moje miasto

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. DisKoliber podbije scenę Disco Polo nowością "Miłość na serca dnie"?!
 2. Nowy Hit Roxaok i Matsona! Posłuchaj fragmentu "Dzień Kota" Przedpremierą
 3. Grupa Classic nie ma sobie równych?! Tłumy na koncercie Gwiazd Disco Polo!
 4. Kaspi & Kroppa z nowym hitem "Nara Nara" - Czy to będzie letni przebój?
 5. Klaudia Zielińska z nowym letnim hitem! Fani "Nie mogę przestać jej słuchać"Gwiazda podbija tym media VIDEO
 6. Dawid Narożny ujawnia kulisy kariery! Projekt Piękni i Młodzi nie miał koncertować?! Wokalista szczerze o prawach i sukcesie!
 7. Menelaos zachwyca nowym singlem 'Foch', który w trzy dni zdobył 600 tysięcy wyświetleń. Co sprawia, że ten utwór jest tak wyjątkowy?
 8. Gratka dla fanów grupy Classic! Wielki HIT "Hej czy Ty wiesz" pojawił się w sieci w nowej, KLUBOWEJ wersji! Podbije lato 2024?!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie