Reklama
Polecamy


Reklama

Zapowiedź Spike – Zostań ze mną jeden dzień

2014-11-12T16:55:37+01:00 Zapowiedź Spike – Zostań ze mną jeden dzień https://disco-polo.info/Upload/articles/2014/11/maxresdefault.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Już lada dzień ukaże się najnowszy teledysk zespołu Spike pt. „Zostań ze mną jeden dzień„. Teledysk opowiada o chłopaku któremu spodobała się bardzo dziewczyna i próbuje ją zdobyć. Lecz ona ciągle go odtrąca dosłownie gdy go odpycha wp...

Reklama

Już lada dzień ukaże się najnowszy teledysk zespołu Spike pt. „Zostań ze mną jeden dzień„. Teledysk opowiada o chłopaku któremu spodobała się bardzo dziewczyna i próbuje ją zdobyć. Lecz ona ciągle go odtrąca dosłownie gdy go odpycha wpada do głębokiej wody i się stara z niej wydostać.

 

Na zdjęciach podwodnych chłopak pływa z dwiema dziewczynami które grają syreny próbujące wciągnąć go pod wodę i chcą żeby zostawił on swoją dziewczynę dla nich. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia zapowiedzi teledysku poniżej.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielki koncert muzyki disco polo już dziś na antenie TVP2 - Lista wykonawców!
  2. Już dziś muzyczne wydarzenie roku! Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2020 - lista wykonawców - transmisja live
  3. Żona gwiazdora disco polo odważnie eksponuje swój atrakcyjny dekolt!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.