Reklama


Reklama

Zapowiedź: Motif – Jesteś moim ideałem

2016-05-10T13:36:31+02:00 Zapowiedź: Motif – Jesteś moim ideałem https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/05/motif-jestes-moim-idealem.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Zespół Motif tworzy czterech, młodych entuzjastów muzyki tanecznej, łącząc przy tym żywe instrumenty i mega pozytywną energię. Zespół pochodzi z Zamościa. Już niedługo zaprezentują oni swój nowy teledysk, który powstaje do piosenki pt. „Jest...

Reklama

Zespół Motif tworzy czterech, młodych entuzjastów muzyki tanecznej, łącząc przy tym żywe instrumenty i mega pozytywną energię. Zespół pochodzi z Zamościa. Już niedługo zaprezentują oni swój nowy teledysk, który powstaje do piosenki pt. „Jesteś moim ideałem”.

 

Jak możecie zobaczyć w krótkiej zapowiedzi nowego teledysku grupy Motif będzie się działo. Nie zabraknie uroczych kobiety, dobrej zabawy i ciekawych ujęć.

 

Premiera już niebawem.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo wierzy w resocjalizację więźniów! Gwiazda otrzymała od jednego upominek!
  2. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!
  3. Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.