2016-06-11T13:44:00+02:00 Premiera klipu: Motif – „Jesteś moim ideałem” https://disco-polo.info/uploads/news/2016/06/motif-jestes-moim-idealem.png

Premiera klipu: Motif – „Jesteś moim ideałem”

Redakcja , 11 Czerwiec 2016  13:44
Premiera klipu: Motif – „Jesteś moim ideałem”
Źródło zdjęć:
Reklama

„Pochodzą z okolic Zamościa oraz Tomaszowa Lubelskiego. Na scenie polskiej muzyki tanecznej w składzie: Sebastian, Wojtek, Damian oraz Bartek pojawili się już pod koniec 2013 roku.” – a mowa tu o grupie Motif, którą co niektórzy ...

Reklama

„Pochodzą z okolic Zamościa oraz Tomaszowa Lubelskiego. Na scenie polskiej muzyki tanecznej w składzie: Sebastian, Wojtek, Damian oraz Bartek pojawili się już pod koniec 2013 roku.” – a mowa tu o grupie Motif, którą co niektórzy mogą kojarzyć również z muzycznego talent show w którym brali udział.

 

Obecnie zespół jest już po premierze swojej kolejnej nowości. Jak już zapowiedzieliśmy Wam wcześniej w poniższej produkcji nie zabrakło uroczych kobiety, dobrej zabawy i ciekawych ujęć.

 

” Dłuuuugo wyczekiwana premiera !” – wyznał z radością zespół na swoim profilu społecznościowym udostępniając nowość. Czy ta premiera zdobędzie Wasze serca?

 

Zobaczcie całość.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Specjalny występ Marcina Millera w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”
  2. Piękna gwiazda disco polo pokazała się w skąpym bikini! Fanom opadły szczęki!
  3. Popularne gwiazdy disco polo planują wspólny duet! Fani odliczają dni do wielkiej premiery!
  4. Najpiękniejsza gwiazda disco polo zniewala. Gorące zdjęcia w czerwonej bieliźnie to najgorętsza publikacja!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama