Reklama
Polecamy


Reklama

Zapowiedź: Jorrgus – Twój jeden szept | VIDEO

2016-08-26T10:17:57+02:00 Zapowiedź: Jorrgus – Twój jeden szept | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/08/jorrgus-Twój-jeden-szept.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Grupa Jorrgus zaprezentowała swój najnowszy utwór pt. ,,Twój jeden szept” na festiwalu w Ostródzie. To właśnie tam mogliście usłyszeć po raz pierwszy ten kawałek.   Dzięki firmie Respect Media, która zajęła się realizacją teledysku oraz...

Reklama

Grupa Jorrgus zaprezentowała swój najnowszy utwór pt. ,,Twój jeden szept” na festiwalu w Ostródzie. To właśnie tam mogliście usłyszeć po raz pierwszy ten kawałek.

 

Dzięki firmie Respect Media, która zajęła się realizacją teledysku oraz wytwórni płytowej Green Star Music macie okazje zobaczyć przedsmak tego, co czeka Was 2 września, bo na ten dzień przewidziana jest premiera najnowszej produkcji Jorrgus’a.

 

W oczekiwaniu na nowość obejrzyjcie zapowiedź na łamach naszego serwisu a poniżej przypominamy występ z Ostródy. Gorąco polecamy.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!
  2. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!
  3. Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.