2020-06-18T15:30:00+02:00 Zapała w ofensywie. Czy premiera Sławomira powtórzy sukces hitu „Miłości w Zakopanem”? https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/zapala-w-ofensywie-czy-ta-premiera-slawomira-powtorzy-sukces-milosci-w-zakopanem-1592245036.jpg

Zapała w ofensywie. Czy premiera Sławomira powtórzy sukces hitu „Miłości w Zakopanem”?

Redakcja , 18 Czerwiec 2020  15:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Zapała w ofensywie. Czy premiera Sławomira powtórzy sukces hitu „Miłości w Zakopanem”?
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Gwiazdor swoją charyzmą i bardzo odważną osobowością zdobył uznanie i serca fanów jednym magicznym ruchem.Tym razem na kanale muzyka, pojawił się film

Reklama

Muzyka disco polo, stała się kręgosłupem dla pochodnych tego gatunku. Folk polo, techno polo, czy rock polo, to nurty, które zachowują taneczną cechę swojej „matki”, lecz często odbiegają brzmieniowo lub tematycznie od typowej muzyki tanecznej.

Zobacz również: Nadchodzi prowokacyjna i kontrowersyjna nowość jakiej jeszcze w disco polo nie było!

Sławomir, to artysta, który wprowadził na salony polskiej sceny rozrywkowej muzykę rockową, połączoną z disco polo. Gwiazdor swoją charyzmą i bardzo odważną osobowością zdobył uznanie i serca fanów jednym magicznym ruchem. Tym razem na kanale muzyka, pojawił się bardzo pomysłowy film z zapowiedzią najnowszego teledysku.

Piosenkarz wraz ze swoją żoną, Kajrą, od kilku tygodni rozdmuchuje po kraju temat „Weselengo pytona”. Piosenka ma osiągnąć sukces pokroju hitu wszech czasów. Bliżsi znajomi gwiazdora, twierdzą, że powstała muzyczna siostra „Miłości w Zakopanem”. Utwór pojawi się na kanale piosenkarza 20 czerwca i już wtedy wstępnie okaże się jak to jest naprawdę.

W migawkach ta piosenka brzmi świetnie, wstępne komentarze osób z otoczenia Sławomira też napawają optymizmem. Zapowiedź samego twórcy wręcz przekonuje, że powstał przebój nad przeboje. Zostało już bardzo nie wiele, by się przekonać. Nam sie natomiast wydaje, że do uszu słuchaczy zbliża się naprawdę wielka, muzyczna bomba.

To może być ogromna powtórka sukcesu, hitu o wielkim zakopiańskim uczuciu. My nie możemy się doczekać, a Wy?

Zobacz również: Tajemnicza Magdalena skradła serce popularnego gwiazdora disco polo! Genialna premiera Andre już dostępna w sieci!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiany gwiazdor disco polo dał popis na weselu! Tej imprezy już nikt nie zapomni!
  2. To najpiękniejszy uśmiech w branży disco polo?! Fani zachwyceni zdjęciami gwiazdy!
  3. To nie plotki! Magda Narożna podzieliła się swoją radością! Osobisty wpisy gwiazdy disco polo wywołał lawinę komentarzy!
  4. Popularna wokalistka disco polo olśniewa urodą w Paryżu! Fani zauroczeni!
  5. Syn znanego gwiazdora disco polo coraz bardziej upodabnia się do taty?! Również będzie zajmował się muzyką?!
  6. Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!
  7. Grupa disco polo idzie po zwycięstwo! Zaskakująca premiera grupy Magik Band podbija internet!
  8. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami