2020-06-18T15:30:00+02:00 Zapała w ofensywie. Czy premiera Sławomira powtórzy sukces hitu „Miłości w Zakopanem”? https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/zapala-w-ofensywie-czy-ta-premiera-slawomira-powtorzy-sukces-milosci-w-zakopanem-1592245036.jpg

Zapała w ofensywie. Czy premiera Sławomira powtórzy sukces hitu „Miłości w Zakopanem”?

Redakcja , 18 Czerwiec 2020  15:30
Zapała w ofensywie. Czy premiera Sławomira powtórzy sukces hitu „Miłości w Zakopanem”?
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Gwiazdor swoją charyzmą i bardzo odważną osobowością zdobył uznanie i serca fanów jednym magicznym ruchem.Tym razem na kanale muzyka, pojawił się film

Reklama

Muzyka disco polo, stała się kręgosłupem dla pochodnych tego gatunku. Folk polo, techno polo, czy rock polo, to nurty, które zachowują taneczną cechę swojej „matki”, lecz często odbiegają brzmieniowo lub tematycznie od typowej muzyki tanecznej.

Zobacz również: Pilne! Oszust podszywa się pod gwiazdora disco polo i wyłudza pieniądze! Artysta wyjawia szczegóły!

Sławomir, to artysta, który wprowadził na salony polskiej sceny rozrywkowej muzykę rockową, połączoną z disco polo. Gwiazdor swoją charyzmą i bardzo odważną osobowością zdobył uznanie i serca fanów jednym magicznym ruchem. Tym razem na kanale muzyka, pojawił się bardzo pomysłowy film z zapowiedzią najnowszego teledysku.

Piosenkarz wraz ze swoją żoną, Kajrą, od kilku tygodni rozdmuchuje po kraju temat „Weselengo pytona”. Piosenka ma osiągnąć sukces pokroju hitu wszech czasów. Bliżsi znajomi gwiazdora, twierdzą, że powstała muzyczna siostra „Miłości w Zakopanem”. Utwór pojawi się na kanale piosenkarza 20 czerwca i już wtedy wstępnie okaże się jak to jest naprawdę.

W migawkach ta piosenka brzmi świetnie, wstępne komentarze osób z otoczenia Sławomira też napawają optymizmem. Zapowiedź samego twórcy wręcz przekonuje, że powstał przebój nad przeboje. Zostało już bardzo nie wiele, by się przekonać. Nam sie natomiast wydaje, że do uszu słuchaczy zbliża się naprawdę wielka, muzyczna bomba.

To może być ogromna powtórka sukcesu, hitu o wielkim zakopiańskim uczuciu. My nie możemy się doczekać, a Wy?

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo TOP GIRLS założyła własny biznes! Wielkie otwarcie już w maju! Poznajcie ofertę Pauli Karpowicz!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Piękna gwiazda disco polo kusi seksowną sukienką z wielkim dekoltem! Fanom opadły szczęki!
  2. Uwielbiana artystka disco polo odsłoniła swój biust! Tego widoku fani szybko nie zapomną!
  3. Historyczna chwila w disco polo! Znany zespół nagrał duet z przepiękną światową gwiazdą pop!
  4. Nowy program disco polo na 10-lecie Polo TV! Gospodarzami programu znani prezenterzy!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama