Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2015-09-15T11:26:00+02:00 Zakończenie Lata w Wyrzysku https://disco-polo.info/uploads/news/
Reklama

Zakończenie Lata w Wyrzysku

Redakcja , 15 Wrzesień 2015  11:26
Zakończenie Lata w Wyrzysku
Źródło zdjęć:
Reklama

Po raz kolejny Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Wyrzysku przygotował nie lada gratkę dla wszystkich fanów i sympatyków tanecznych brzmień. W najbliższy piątek tj. 18 września w wyrzyskim amfiteatrze odbędzie się huczna impreza pod hasłem „...

Reklama

Po raz kolejny Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Wyrzysku przygotował nie lada gratkę dla wszystkich fanów i sympatyków tanecznych brzmień. W najbliższy piątek tj. 18 września w wyrzyskim amfiteatrze odbędzie się huczna impreza pod hasłem „Zakończenie lata”.

 

Tej nocy na scenie pojawią się specjalnie zaproszeni z tej okazji artyści sceny disco, którzy zaprezentują swoje największe przeboje. Wśród nich: zespół AM, Pudzian Band, Etna oraz twórcy największych przebojów ostatnich miesięcy – czyli zespół Mig. Jest to już kolejna edycja zakończenia lata w wyrzyskim amfiteatrze, która miejmy nadzieję pobije rekord ubiegłorocznej frekwencji.

 

Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 20.00 „I jeszcze bardzo ważna rzecz. Parkingi będą płatne, opłata będzie pobierana przez strażaków. Zaopatrzcie się w drobne 3 złote.” – informuje Krzysztof Śmigaj, który będzie odpowiadał tej nocy za oprawę muzyczną.

 

Portal disco-polo.info objął nad zakończeniem lata patronat medialny, dlatego spodziewajcie się na łamach naszego serwisu relacji. I do zobaczenia na miejscu, gdyż nasza redakcja również pojawi się w Wyrzysku.

 

Zakończenie lata Wyrzysk 2015 AM, Mig, Etna, Pudzian Band

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Magda Narożna wygląda jak milion dolarów! Fanom opadną szczęki po publikacji królowej disco polo.
  2. Dawid Narożny zachwycił fanów! Genialnie wykonanie pokazuje jego prawdziwe oblicze!
  3. Rozpaczliwe wołanie o pomoc. Popularny gwiazdor disco polo błaga o wsparcie!
  4. Nowość od legendarnego artysty disco polo! Czy romantyczna produkcja podbije muzyczny rynek?

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej