Reklama
Polecamy


Reklama

Zajefajne informacje od zwariowanego zespołu! Nowy klip na horyzoncie!

2018-04-29T06:48:00+02:00 Zajefajne informacje od zwariowanego zespołu! Nowy klip na horyzoncie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/04/zajefajne-informacje-od-zwariowanego-zespolu-nowy-klip-na-horyzoncie-1524952960.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Facebook - Sacharscy FILM
Reklama


Zapowiedź

Autorzy piosenki „Zajefajna dziewczyna” już niedługo pokażą coś specjalnego. Co to będzie? Mamy informacje!

Reklama

Na Facebooku grupy filmowej Sacharscy Film pojawiły się zdjęcia z planu najnowszego klipu formacji Zajefajni. Jak na nazwę przystało, będzie to coś odlotowego! Tajemnicza sceneria, maski, piękne kobiety i przystojni mężczyźni, a to wszystko uchwycone okiem profesjonalnej ekipy filmowej. To nie może się nie udać!

Jak dowiedziało się Disco-Polo.info, sam utwór opowiadać będzie o tym, jak pewien chłopak przygotowuje dla swojej wybranki coś niesamowitego, nietuzinkowego, zajefajnego. Dowiedzieliśmy się także, że nie unikniemy zwrotów akcji, a to wszystko przez cudowny plan B na wieczór, który, jak podkreśla zespół, posiada każda kobieta.

Piosenka będzie nosić tytuł „Coś Ci dam”. Co więc da nam zespół Zajefajni? Nie możemy się doczekać!

Sprawdźcie udostępnioną przez ekipę Sacharscy Film fotorelację. O premierze utworu z pewnością poinformujemy Was na Disco-Polo.info.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo zaśpiewał na urodzinach! To VIDEO podbija sieć!
  2. Gwiazdor disco polo zaśpiewał na weselu dla swojej żony! Dołączyli się do niego inni artyści! Zobaczcie wzruszający FILM
  3. Gorąca nowość disco polo osadzona w latynoskich klimatach podbija sieć!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.