Reklama
Polecamy


Reklama

"Z Tobą tańczyć chce" - formacja Czelo przygotowała nowość!

2017-06-30T14:19:00+02:00 "Z Tobą tańczyć chce" - formacja Czelo przygotowała nowość! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/06/z-toba-tanczyc-chce-formacja-czelo-przygotowala-nowosc-1498774996.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / Filmowy Dom Produkcyjny - Łukasz Kowalski
Reklama


Zapowiedź

Tym razem wokalista postawił na klimat biesiady. Czy słusznie? Porywający numer podbije rynek disco polo & dance?

Reklama

Młody i gniewny! 

Wokalista formacji Czelo okres letni rozpoczyna z ogromnym przytupem. Otóż lada moment światło dzienne ujrzy jego nowość na rok 2017 pt. "Z Tobą tańczyć chcę". Tak, tak, tak: z Tobą, i z Tobą, i z Tobą! 

- Utwór, który zrobiłem jest odbigajacy od poprzednich numerów ponieważ tym razem postawiłem na klimat biesiady

Czy słusznie wokalista postawił na taneczne, melodyjne brzmienie? Czy skoczny, porywający do tańca numer okaże się strzałem w dziesiątkę?

- Wakacje oficjalnie rozpoczęte to zarazem klimat teledysków słoneczny - przyznała ekipa Filmowy Dom Produkcyjny - Łukasz Kowalski

Czelo już po raz kolejny zaufał Łukaszowi, który w swoją pracę wkłada całe serce. Poprzednie propozycje spod jego skrzydeł okazały się być trafne. Czy i tym razem udostępni perełkę? Premiera całości na początku lipca. 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. To najpiękniejsza kobieta disco polo! Obłędnie piękna Angelika Żmijewska (Top Girls), w zjawiskowej kreacji!
  2. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  3. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.