2017-12-11T16:45:00+01:00 Czelo zrealizował nowość pt. "Żadna z Was" | VIDEO Zespół Czelo przygotował zapowiedź swojego najnowszego singla pt: „Żadna z Was”. Będzie to coś nowego. Piosenka inspirowana klimatami latino! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/12/czelo-zrealizowal-nowosc-pt-zadna-z-was-video-1512944071.jpg Disco-Polo.info

Czelo zrealizował nowość pt. "Żadna z Was" | VIDEO


Autor: Goliat, 11 Grudzień 2017  16:45
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Zespół Czelo przygotował zapowiedź swojego najnowszego singla pt: „Żadna z Was”. Będzie to coś nowego. Piosenka inspirowana klimatami latino!

Czelo zrealizował nowość pt. "Żadna z Was" | VIDEO
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Agassja zaskoczyła nową wersją „Mandacika” – kobiecy wokal i skrzypce zmieniły brzmienie hitu
  2. Co Massive zrobił z hitem „Tańcz Mała Tańcz”? Fani disco polo z lat 90. będą zaskoczeni
  3. „Od zera do setki” to nowy etap duetu XOXO – Natalia i Olga po odejściu nie zwalniają tempa
Reklama

Nowy utwór zespołu Czelo to coś nowego. Nie jest to szybkie, taneczne disco polo, a piosenka wzorowana na klimatach latino amerykańskich. Inspiracją dla Grzegorza wokalisty zespołu Czelo, był znakomity kolumbijski artysta Carlos Vives.

Chciałbym, aby moja nowość trafiła nie tylko do fanów muzyki disco polo, ale i również do szerszego grona odbiorców.- powiedział Grzegorz

Nadchodzący utwór to z pewnością ciekawe, spokojne brzmienie, które znajdzie wielu odbiorców.

Ujęcia do teledysku były zrealizowane w jednym z apartamentów w Gdańsku, oraz na plaży w Brzeźnie. Realizacją klipu zajęła się firma M&M MEDIA, a główną rolę na planie odegrała piękna modelka Monika Bikowska.

Już niebawem ukaże się cały numer.

Źródło Disco-Polo.info
Data publikacji: 11 Grudzień 2017  16:45

Polecamy

Znajdź więcej informacji:

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. D-Bomb zaskakuje nową wersją „Najbardziej dzisiaj chcę” – klubowe brzmienie od Dance 2 Disco już hula w sieci
  2. Gorąca premiera: Asia - Motyle! Solowa kariera jej służy?! Zobaczcie nowość!
  3. Festiwal Weselnych Przebojów 2025 w Polsacie
  4. Nowa premiera zespołu Eratox zaskakuje – „Tyle było chwil” to coś więcej niż typowe disco polo
  5. Zespół Playboys świętuje sukces utworu „I Love You” – kolejny milion wyświetleń na koncie!
  6. Ma miliony fanów i hit „Wyglądasz idealnie”. Skolim zdradził, co naprawdę chciał robić w życiu
  7. Asia – „Motyle”. Zobacz przedpremierę! To będzie muzyczny sztos?!
  8. Żałoba gwiazdy disco polo! Magda Narożna przeżywa trudne chwile po stracie. W poruszającym wpisie zdradziła, co się wydarzyło
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły