Reklama
Polecamy


Reklama

Z Hawajów na kwarantannę - Wokalista disco polo na izolacji!

2020-04-25T15:30:00+02:00 Z Hawajów na kwarantannę - Wokalista disco polo na izolacji! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/z-hawajow-na-kwarantanne-1587502044.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/dbombofficial/
Reklama


Życie gwiazd

Po kilku dniach relaksu i raczenia się drinkami z palemką, gdy epidemia koronawirusa zaczęła przybierać na sile wrócił do Polski

Reklama

U nas witają chlebem i wódką, a tu… naszyjnikiem z kwiatów – napisał niedawno w internecie Bartek Padyasek, inaugurując swoją prywatną relację z wakacji na Hawajach.

Zobacz również: Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!

Artysta, znany z zamiłowania do zagranicznych podróży, postanowił nie rezygnować z wyprawy na archipelag. Wycieczkę, rozpoczętą tuż przed zamknięciem polskich granic, gwiazdor skrzętnie dokumentował na kolejnych zdjęciach.

Podpisywał je, jak zawsze, dowcipnie. – Postanowiłem, że nie dam się wirusowi – stwierdził, komentując fotografię, na której prezentował na piasku swoje idealnie wyrzeźbione ciało. Po kilku dniach relaksu i raczenia się drinkami z palemką, gdy epidemia koronawirusa zaczęła przybierać na sile w europejskich krajach, gwiazdor poczuł jednak, że chciałby, jak najszybciej wrócić do ojczyzny.

– Wydaje mi się, że w Polsce będzie jednak bezpieczniej. Ale żal strasznie – stwierdził.

Zamknięty w studiu

Bartkowi udało się wrócić pod koniec marca i odbywa obowiązkową dwutygodniową kwarantannę. Jak mija mu czas? – Takie nudy, że w zimę tuje podlewam. Mogę wychodzić na podwórko, ale z dala od ogrodzenia – napisał, nie tracąc rezonu. Gwiazdor pozostałe dni w izolacji spędzi, odpoczywając i tworząc nowe piosenki.

Zobacz również: Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo nie ma czasu na sen! Gwiazda wzięła udział w pieszej pielgrzymce!
  2. Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!
  3. Magda Narożna planuje już ślub? Wokalistka disco polo szczerze o wyjściu za mąż!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.