Reklama
Polecamy


Reklama

Wzruszające! Zenon Martyniuk w wielkim przeboju sprzed lat!

2020-02-01T18:03:00+01:00 Wzruszające! Zenon Martyniuk w wielkim przeboju sprzed lat! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/doskonaly-wystep-zenona-martyniuka-krol-disco-polo-pokazal-klase-1580246277.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały własne
Reklama


Ogólna

Można zauważyć, że Zenon Martyniuk w swojej twórczości ma przypadłość uwzględniania nuty nostalgii

Reklama

To był zaskakujący i niesamowity koncert na żywo w wykonaniu Zenona Martyniuka z zespołem Akcent. Fani byli zaskoczeni tym bardziej, że na scenie rozbrzmiał wielki przebój sprzed lat. Król disco polo potrafi podgrzać atmosferę.

Zobacz również: Wokalistka disco polo zaśpiewała na ślubie swojej siostry! Wzruszające nagranie podbija internet!

Każdy przynajmniej raz w życiu miał taką sytuację, gdzie mimo uczucia i więzi, jaka łączyła go z drugą osobą – to na dłuższą metę ta relacja nie miała po prostu szansy bytu. Zenek Martyniuk parę lat temu postanowił zaśpiewać wielki przebój pt „Granica” (Grajek).

Z utworem utożsamiło się mnóstwo ludzi bo w końcu większość mogła dopasować pod siebie stwierdzenie „…Lecz wielka dzieli nas granica, boś Ty bogatą przecież jest. Ja jestem zwykłym grajkiem i jest mi w życiu bardzo źle..”. Z jednej strony brzmi smutno, ale z drugiej podobno niekiedy takie relacje i uczucie są wspominane z uśmiechem na twarzy.

Można zauważyć, że Zenon Martyniuk w swojej twórczości ma przypadłość uwzględniania nuty nostalgii, która pozwala odzwierciedlać prawdziwe życie, bo w rzeczywistości nie zawsze jest kolorowo.

Bywają wzloty, jak i upadki, o których nie zapomina Zenek Martyniuk. Za co najbardziej szanujecie króla disco polo?

Zobacz również: WOW! Wokalistka disco polo ideałem kobiecości?! Artystka w śmiałej pozie kusi pięknym ciałem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!
  2. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!
  3. Przepiękna Żona Sławomira zachwyciła miliony Polaków! Lawina komentarzy pod zdjęciem Kajry!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.