Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-12-17T13:00:00+01:00 Wzruszające wyznanie gwiazdy muzyki disco polo! Bartek Padyasek Dbomb rozczulił swoich fanów premierą! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/wzruszajaca-nowosc-od-bartka-z-zespolu-d-bomb-ta-premiera-zaskoczyl-wszystkich-1576535158.png
Reklama

Wzruszające wyznanie gwiazdy muzyki disco polo! Bartek Padyasek Dbomb rozczulił swoich fanów premierą!

Redakcja , 17 Grudzień 2019  13:00
Wzruszające wyznanie gwiazdy muzyki disco polo! Bartek Padyasek Dbomb rozczulił swoich fanów premierą!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Przekaz jest dość emocjonalny i bardzo prawdziwy. Gwiazdor muzyki disco polo postawił na wspomnienia

Reklama

Po pierwszej minucie to już pewne, że wokalista disco polo stworzył utwór, który wzruszy w te święta niejednego człowieka. Przekaz jest dość emocjonalny i bardzo prawdziwy.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo o raku prostaty! Poważne ostrzeżenie dla wszystkich!

Sztuką jest połączyć w jednej piosence te dwa skrajnie różne aspekty. Bartek Padyasek z zespołu D-Bomb jest pod każdym względem profesjonalistą w tym, co robi. Wokalista disco polo jak już za coś się zabiera, to wiadomo, że zrobi to przynajmniej na 150 %.

Wielu młodych wykonawców powinno się od niego uczyć, czerpać i starać się być najlepszą wersją samego siebie w branży. Można zauważyć modę wśród wschodzących gwiazd, które dopiero zaczynają swoją przygodę w świecie muzyki tanecznej, na kopiowanie tego, co już kiedyś okazało się być hitem. Wokalista i lider grupy D-Bomb doskonale wie, że nie ma złotego środka na sukces i przebój.

Ale z pewnością tworzenie muzyki z pasji i przelewanie tego, co płynie prosto z serca, bez wątpienia ma większy potencjał na przebój, niż utwór, który w trakcie powstawania z góry jest już ukierunkowany na to, że musi być hitem, który podbije wszystkie stacje radiowe i telewizyjne.

Gdyby to było takie proste, to wszyscy mieliby na koncie same przeboje. Nikt nie mówił, że sukces jest łatwy do osiągnięcia, jak i udźwignięcia. Wie o tym Bartek Padyasek, który jest tak szczery i prawdziwy w tym, co robi, że każda jego propozycja muzyczna przeradza się w hit.

Tym razem pewnie będzie podobnie, bo piosenka, która została zatytułowana „Jak za dawnych lat” jest ponadczasowa i z roku na rok będzie się z nią utożsamiać coraz więcej ludzi, którzy przeżyli wielką miłość, która niekoniecznie przetrwała z jakichś powodów.

Zobacz również: Patryk Pegza z grupy disco Polo After Party pokazał gdzie mieszka! To raj! Widoki zapierają dech w piersiach!

Wiadomo, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia wracają wspomnienia zarówno te dobre, jak i gorsze, przez które polało się morze łez.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wielka fortuna na koncie gwiazdora disco polo! Paweł Dudek stał się najszczęśliwszym muzykiem w Polsce?!
  2. Gwiazda disco polo pokazała gołe pośladki! Ten kadr wymknął się spod kontroli.
  3. To już potwierdzone! Gwiazdor disco polo zostanie ojcem! Jego żona potwierdziła ciąże!
  4. Poważny problem Pauli z zespołu Top Girls. Smutna gwiazda disco polo podzieliła się tym z fanami!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej