Reklama
Polecamy


Reklama

Wzruszająca składanka na Dzień Matki od Zenona Martyniuka już na YouTube! Koniecznie posłuchaj! Będziesz w szoku!

2018-05-26T12:41:00+02:00 Wzruszająca składanka na Dzień Matki od Zenona Martyniuka już na YouTube! Koniecznie posłuchaj! Będziesz w szoku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/wzruszajaca-skladanka-na-dzien-matki-od-zenona-martyniuka-juz-na-youtube-koniecznie-posluchaj-bedziesz-w-szoku-1527248835.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

„Król” disco polo wrzucił na YouTube składankę 5 piosenek dedykowanych matkom z okazji zbliżającego się święta – Dnia Matki.

Reklama

Zenona Martyniuka znamy z wielu produkcji muzycznych. „Przez Twe oczy zielone” czy „Gwiazda” to jednak nie jedyne przeboje Zenona Martyniuka. Na kanale zespołu Akcent na YouTube pojawiła się składanka złożona z 5 utworów dedykowanych matkom z okazji nadchodzącego wielkimi krokami Dnia Matki.

Jakie piosenki znajdują się we wspomnianej składance?

  1. Mamo
  2. Bukiet kwiatów
  3. Oj mamo mamo mamo
  4. Powiedz mamo
  5. Dla mamy blues

Wspomniane utwory to produkcje, które pomimo swoich lat wciąż są aktualne, wzruszające i piękne. Wspomniany mx utworów z pewnością dedykowany jest wszystkim matkom, jednak nie ulega wątpliwościom, że Zenon Martyniuk tę składankę osobiście dedykuje swojej mamie – Teresie. Świadczy o tym również zdjęcie, które jest umieszczone w samym wideo.

Sprawdźcie sami przygotowaną przez Akcent kompilację utworów. Zaśpiewajcie je swoim mamom w dniu ich święta – to jeden z najpiękniejszych prezentów!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo bez koszulki! Artysta pokazał swoją umięśnioną klatę!
  2. Zakochana Magda Narożna w objęciach ukochanego! Wokalistka disco polo nie kryje się z miłością!
  3. Zenon Martyniuk (Akcent) zdeklasował konkurencję! Dobra passa króla disco polo trwa!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.