2019-03-05T15:31:00+01:00 Wzruszająca premiera od Marcina Millera! Lider zespołu Boys zaskoczy wszystkich! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/03/wzruszajaca-premiera-od-marcina-millera-lider-zespolu-boys-zaskoczy-wszystkich-1551795643.png

Wzruszająca premiera od Marcina Millera! Lider zespołu Boys zaskoczy wszystkich!

Redakcja , 05 Marzec 2019  15:31
Wzruszająca premiera od Marcina Millera! Lider zespołu Boys zaskoczy wszystkich!
Źródło zdjęć: Dwaem Media Group
Reklama

Kim jest dziewczyna o blond włosach?

Reklama

Marcin Miller - lider zespołu Boys to jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów disco polo. Kochają go miliony Polaków, którzy uwielbiają takie przeboje jak "Szalona", "Wolność", czy "Najpiękniejsza dziewczyno". Już niebawem pojawi się nowy klip.

To będzie trzeci teledysk promujący płytę „Wciąż zakochany”. Tym razem całą produkcją obrazka zajęła się firma Dwaem Media Group czyli wydawca płyty. Zdjęcia realizowane były w przepięknym Platinium Palace we Wrocławiu. Jest to kontynuacja teledysku „A przecież byłaś moim ideałem”.

Zobacz również: Już dziś niezwykły koncert artystów! Gwiazdy disco polo jednoczą się w szczytnym celu. Zobaczcie listę wykonawców!

Na planie panowała świetna atmosfera, wszystko było zaplanowane od początku do końca. Co tym razem będziemy mogli zobaczyć w teledysku? Czy będziemy mogli odnaleźć jakiś głębszy sens?

Kilka kadrów z teledysku zostawia pewną tajemnicę ale… co znaczą te dwa klucze w ręku Marcina Millera? I kim jest dziewczyna o blond włosach? 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Przepiękna wokalistka disco polo wygląda niezwykle ponętnie! Szpilki podkreślają jej cudowną figurę!
  2. Wirus zaatakował gwiazdora disco polo?! Artysta znalazł się w karetce pogotowia! ZDJĘCIA
  3. Uwielbiana gwiazda disco polo na detoksie! To były dla niej bardzo trudne dni!
  4. Sklepy muzyczne czeka oblężenie! Nadchodzą bestsellery disco polo!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama